Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Niedziela, 12 lipca 2020 r. imieniny: Brunona, Jana, Wery XV Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 24 grudnia 2019 wyświetleń: 663

Uroczystość Bożego Narodzenia

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

 • w czwartek - Święto Św. Szczepana, męczennika
 • w piątek      - Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
 • w sobotę     - Święto Świętych Młodzianków Męczenników
 • w niedzielę - Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia trwających Świąt Narodzenia Pańskiego w naszej wspólnocie.

 • Bóg zapłać wszystkim szczodrym ofiarodawcom za dary dla potrzebujących. Dzięki ich dobroci przekazaliśmy ubogim 76 paczek żywnościowych, oraz 300 w ramach akcji „Drzewko Dobroci”, łącznie 82 posiłki świąteczne i wigilijne. Dziękujemy za kwestowanie i wykonanie tych wszystkich prac Zespołowi Charytatywnemu wraz z Siostrą Małgorzatą, Paniom z Kuchni św. Jadwigi, młodzieży, Akcji Katolickiej i innym ludziom dobrej woli. Mszę świętą dziękczynną w intencji osób, które przygotowały paczki pod „Drzewko Dobroci” i które wspierają ofiarami działalność kuchni św. Jadwigi i wszelkie inne inicjatywy charytatywne naszej parafii odprawimy dziś  o 9:30.
 • Słowa podziękowania kierujemy także do Służby Liturgicznej, chóru parafialnego Cantate Domino i do naszych Organistów - Patrycji i Łukasza za oprawę świątecznej liturgii, a do wszystkich kapłanów szczególnie za wytrwałą posługę w konfesjonale. Na Święta odwiedziliśmy także wiele osób z Komunią świętą w domach. Siostrom katechetkom Rafaeli i Wiktorii za wytrwałą opiekę nad dziećmi w czasie rorat.
 • Bardzo serdecznie dziękujemy Siostrze Zakrystiance Renacie, a także Nadzwyczajnym Szafarzom oraz lektorom, młodzieży i wszystkim innym, za bardzo wiele pracy włożonej w przygotowanie kościoła do Świąt i wykonanie ruchomej szopki oraz innych świątecznych dekoracji. Osobom sprzątającym za ich pracę. Wszystkim innym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia przeżywania Świąt w naszej wspólnocie.
 • W końcu wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za liczny udział w liturgii, wspólną modlitwę i śpiew oraz żywą wspólnotę przy ołtarzu w te szczególne dni.
 • Jutro Drugi Dzień Świąt. Msze święte w porządku niedzielnym, a składka będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
 • W niedzielę Święto Świętej Rodziny. O godz. 12:30 odprawimy Mszę świętą w intencji wszystkich małżeństw z naszej parafii, które w roku 2019 obchodziły 25-cio lub 50-cio lecie Sakramentu Małżeństwa. 
 • Po Świętach rozpoczyna się wizyta duszpasterska. Dokładny program całej kolędy, aż do końca stycznia, jest wywieszony przy wyjściach z kościoła, a także zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z nim i zaplanowanie czasu odpowiednio wcześniej, by odwiedziny były możliwe.
 • Odpowiadając na apel ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, prosimy każdego kto może i zechce, o wrzucenie dobrowolnego datku na pomoc dla Syrii do skarbonki z tyłu kościoła pod chórem.
 • W imieniu wszystkich Księży i Sióstr pracujących w naszej parafii, Wszystkim Wam i Waszym bliskim składamy najlepsze życzenia błogosławionych Świąt i wielu łask od Nowonarodzonego Jezusa. Niech ten czas betlejemskiej radości umocni w nas Wiarę, Nadzieję i Miłość, a Pokój wypełni nasze serca i nasze domy.
utworzono : 2019-12-24
Wszystkich rekordów:

15. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-11

14. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-07-04

13. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-26

12. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-20

11. Niedziela Zwykła

utworzono : 2020-06-13
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne