Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Wtorek, 26 marca 2019 r. imieniny: Dory, Olgi, Teodora Wtorek III tygodnia Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Ogłoszenia 31 marca 2018 wyświetleń: 820

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  • Dzisiejsza Uroczystość kończy Święte Triduum Paschalne. To największe chrześcijańskie Święto. Dzielimy się radością, gdyż Chrystus przeszedł ze śmierci do życia. Znakiem tego wydarzenia  jest pełne nadziei świadectwo pustego Grobu. O godz. 18:00 zapraszamy dzisiaj na uroczyste nieszpory wielkanocne.
  • Jutro Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte w porządku niedzielnym. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
  • Składamy gorące Bóg zapłać za ofiary na kwiaty i budowę Bożego Grobu oraz za wszystkie dary złożone dla najbiedniejszych. Siostrze Joannie, Zespołowi Charytatywnemu i młodzieży dziękujemy za przygotowanie i rozdanie paczek wielkanocnych oraz posiłków świątecznych.
  • Dziękujemy serdecznie ks. Dariuszowi i siostrze Joannie, a także innym osobom, które włożyły bardzo wiele pracy przy stworzeniu świątecznych dekoracji, w tym Grobu Bożego. Dziękujemy również za przygotowanie i oprawę uroczystości Wielkiego Tygodnia całej Służbie Liturgicznej, a szczególnie organistce p. Patrycji wraz z naszym parafialnym chórem Cantate Domino, p. Łukaszowi, scholi, siostrom Grażynie i Rafaeli, dzieciom i młodzieży. Księżom za wytrwałą posługę w konfesjonale. W końcu wszystkim Parafianom i Gościom za liczny udział w liturgii Triduum Paschalnego, wspólną modlitwę i skupienie, za obecność w świątyni o różnych porach dnia i nocy.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W czwartek, jak co miesiąc, zapraszamy na kolejną adorację Najświętszego Sakramentu „Chrystus na Krowodrzy” o godz. 19:00, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. W piątek spowiadamy od godz. 16:30, Msza św. dla dzieci o 17:00, a o 18:00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę o 11:00 Msza św. dla chorych i starszych w kaplicy i spotkanie w sali, a o godz. 17:45 pierwszosobotni różaniec.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia i odpust w Łagiewnikach.
  • Wszystkie dzieci, które zbierały jałmużnę wielkopostną do specjalnych skarbonek, proszonę są o przyniesienie ich do naszego kościoła na Mszę świętą o godz. 11:00 za tydzień 8 kwietnia, czyli w Niedzielę Miłosierdzia. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla chorych dzieci.
  • Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich błogosławieństw. Szczególne życzenia składamy Siostrze Grażynie - Przełożonej domu Sióstr Nazaretanek, która dzisiaj obchodzi imieniny. Życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w pracy katechetycznej i w życiu zakonnym.
  • Więcej informacji w naszym świątecznym biuletynie, który dziś jest wydany w pełnym kolorze. Zachęcamy do lektury.
aktualizowano: 2018-03-31
Wszystkich rekordów:

3. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-23

2. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-16

1. Niedziela Wielkiego Postu

utworzono : 2019-03-09

8. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-03-02

7. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-23

6. Niedziela Zwykła

utworzono : 2019-02-16
zobacz więcej »

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne