Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 27 listopada 2020 r. imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana Piątek XXXIV tygodnia okresu zwykłego

Kalendarz intencji

»»
1
Listopad Niedziela
06:30

Rez.

08:00

Za zmarłe Siostry Nazaretanki

09:30

Rez.

10:00

Rez.

11:00

Zmarli z rodzin RYCHLICKICH, DACYLÓW, MAZURKÓW, WOJTASÓW, KARÓW, ZBADYŃSKICH

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Natalia i Stanisław WISIŃSCY, ich syn Stanisław, Andrzej NALEPA

17:00

Rez.

18:30

+ Józefa i Tadeusz KUMALA, Wincenty KOŚCIELECKI, Jan BARNES, Zygmunt TARKOWSKI

20:30

+ Helena PRZĘCZEK - pierwsza msza gregoriańska

2
Listopad Poniedziałek
06:30

Za zmarłe Siostry Nazaretanki
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

07:00

+ Stefan, Czesława, Józef, Zofia, Stefan, Olga

08:00

+ Bronisław SZURA

09:00

+ Stanisław JANKIEWICZ, + rodzice, + brat oraz Franciszka i Edward

17:00

Rez.

18:30

+ Małgorzata ELGIET - 41. rocznica śmierci

3
Listopad Wtorek
06:30

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Andżeliki z okazji urodzin
+ Władysława SKOCZYLAS

07:00

Za Parafian
+ Stefan ĆWIERZYK (od Stanisława i Haliny Mucha z Grabia)

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Józef GÓRA (od Urszuli i Edwarda Janus z rodziną)
+ Tadeusz NOWAK - 5. rocznica śmierci, + syn Jarosław

4
Listopad Środa
06:30

+ Marian IBEK (od pracowników firmy RIBEK)
+ Helena STĘPLEWSKA (od córki Bożeny z dziećmi)

07:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Janina SKWARCZYŃSKA (od rodziny Wójtowiczów)

08:00

+ Wiktoria NOWAK w 26. rocznicę śmierci

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

5
Listopad Czwartek
06:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

07:00

+ Irena SIWEK

08:00

+ Stanisław NOWAK

18:30

Za wszystkich zmarłych członków ze wszystkich Róż Różańcowych w naszej parafii
+ Bronisława KOJDER (od bratanka Zbigniewa z rodziną)

6
Listopad Piątek
06:30

+ Marian IBEK (od pracowników firmy RIBEK)
+ Józefa FRYS - 5. rocznica śmierci i mąż Julian oraz o uratowanie dziecka poczętego oraz o zdrowie dziecka i jego mamy Pauliny

07:00

+ Jacek - 2. rocznica śmierci

08:00

+ Ryszard, Franciszek, Józefa JURASZEK

17:00

Zmarli z rodziny: Maria, Jan, Kazimierz CZEPIEC, Justyna ŚMIECH, Stefan GUZIK, Jerzy SKALSKI

18:30

+ Andrzej - 34. rocznica śmierci, + Adam - 13. rocznica śmierci, + Matylda, + Jan
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Piotr STAROWICZ (od Grzegorza SZUBRYT z rodziną)

7
Listopad Sobota
06:30

+ Stanisław MLAK

07:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

08:00

Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Karoliny i Kamila w 2. rocznicę ślubu oraz dla ich córki Anieli w 1. rocznicę urodzin
+ Zofia GRABIEC (od Sabiny Bigos-Jaworowskiej)
+ Piotr STAROWICZ (od Michała Szubryt z rodziną)
+ Karol, Maria, Władysław OWCA oraz zmarli z rodziny

18:30

+ Franciszek WĄTOREK (od żony Marii)

8
Listopad Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Maria i Stefan

09:30

O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Elżbiety z okazji 50. rocznicy urodzin
+ Antonina, Sebastian, Józef GACEK

10:00

+ Julian PERMUS - 14. rocznica śmierci i rodzice

11:00

+ Jarosław GORCZYCA - 10. rocznica śmierci

12:30

O zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii TATARCZUCH w 90. rocznicę urodzin
+ Zofia KUCZARA-FILIP - 11. rocznica śmierci

17:00

+ Karolina, Józef, Franciszka, Michał

18:30

Zmarli z rodziny GAWOR: Jolanta, Maria, Mieczysław, Stefan

20:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

9
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Józef GÓRA (od Marii i Marka Janus)
+ Danuta, Ryszard, Adam CUPRYŚ i zmarli z rodziny

07:00

+ Marian IBEK (od pracowników firmy RIBEK)
+ Helena STĘPLEWSKA (od córki Bożeny z dziećmi)

08:00

+ Zofia PALONEK (od rodziny Rogaczów)

18:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Zbigniew ULATOWSKI (od żony Zuzanny)
+ Stefan ĆWIERZYK (od Mieczysława i Haliny Mucha z Niegowici)

10
Listopad Wtorek
06:30

O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Wojciecha w 15.rocznicę ślubu oraz dla ich córek Basi i Kasi

07:00

O zdrowie dla Mirka
+ Jerzy SUŁKOWSKI
+ Zofia, Piotr TROJNAR

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Ewa HOFFMANN (od rodziny Grudniów i Bonjaków z Wojnicza)
+ Stanisław JURKIN - 36. rocznica śmierci

11
Listopad Środa
06:30

O ożywienie wiary Marysi i Emanuela oraz o błogosławieństwo w studiach dla Marysi
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

07:00

W intencji Bogu wiadomej
+ Marian IBEK (od Stasi, Dorotki i Jacka z Warszawy)

08:00

+ Aniela, Feliks, Józef

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

12
Listopad Czwartek
06:30

+ Zofia PALONEK (od rodziny Malczyków)

07:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

08:00

+ Zofia i Mieczysław LEWICCY oraz zmarli z rodziny SUCHAN

18:30

+ Helena, Stanisław, Julia, Zbigniew, Eugeniusz, Marian, Stefan, Ewa, z rodz. SŁYSIÓW
+ Stefan ĆWIERZYK (od chrześnicy Ewy z Klucz z rodziną)

13
Listopad Piątek
06:30

+ Aleksandra, + Leopold SZEWCZYK
+ Helena STĘPLEWSKA (od bratanicy Haliny Bednarz z rodziną)

07:00

+ Marian IBEK (od Stasi, Dorotki i Jacka z Warszawy)

08:00

+ Stefan TEJKOWSKI (od przyjaciół syna Przemysława z Polskiego Radia Rzeszów)

18:30

+ Stanisław JANCZAR w dniu urodzin i imienin
+ Stanisława FURA
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Bronisława KOJDER (od Teofili Kojder)

14
Listopad Sobota
06:30

+ Barbara ŚCIGALSKA

07:00

W int. Karoliny i Łukasza o rozwiązanie ich trudnych spraw
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

08:00

+ Józef GÓRA (od Aliny i Artura Bochenek z dziećmi)
+ Wiesław SZABLOWSKI - 11. rocznica śmierci
+ Zofia PALONEK (od rodziny Leśniaków z Mielca)
+ Stefan ĆWIERZYK (od rodziny Esmundów z Wieńca)

18:30

W intencjach duszpasterstwa małżeństw niepłodnych ABRAHAM i SARA
+ Józefa MACIEJASZ - 15. rocznica śmierci (od Teresy)

15
Listopad Niedziela
06:30

+ Karol ŻÓŁKOŚ - 20. rocznica śmierci oraz + Tadeusz MODESAN - 26. rocznica śmierci

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

09:30

+ Józef, Maria, Józef

10:00

+ Leokadia, Stanisław SROKA oraz + Stanisław, Konrad KARCZ

11:00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Michała w 15. rocznicę urodzin

12:30

W intencji Natalii z okazji 3. rocznicy urodzin i Katarzyny z okazji 40. rocznicy urodzin oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kamili i Andrzeja

17:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Stanisława z okazji urodzin

18:30

O dary Ducha Św., opiekę MB i zdrowie dla Dominika DOŃCA

20:30

+ Józef GÓRA (od Małgorzaty Kuligowskiej z synem)

16
Listopad Poniedziałek
06:30

Za Parafian
+ Krystyna HABER - 6. rocznica śmierci

07:00

+ Wit SZELĄG - 10. rocznica śmierci
+ Helena STĘPLEWSKA (od córki Basi z mężem)

08:00

+ Marian IBEK (od Jadzi i Jasia Śpiewak z Bielska-Białej)
+ Tadeusz ŁABUZ

18:30

Za zmarłych działkowców z Rodzinnego Ogrodu Działkowego
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Ewa HOFFMANN (od męża Tadeusza)

17
Listopad Wtorek
06:30

+ Bronisława KŁOPOTOWSKA (od sąsiada Dariusza Stawarza)

07:00

Dziękczynno-błagalna w podziękowaniu za szczęśliwy przebieg operacji z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia
+ Eric PERROTTET

08:00

+ Wincenty i Władysława

18:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Ewa HOFFMANN (od rodziny Muchów)
+ Bronisława CICHAŃSKA

18
Listopad Środa
06:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Agnieszka, Waleria, Tomasz, Franciszek, Józef, Kazimierz i Stanisław GÓRKA

07:00

Dziękczynna za szczęśliwe zdanie egzaminów z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Św.
+ Aleksandra, Leopold

08:00

+ Zofia PALONEK (od rodziny Kunderów)

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

19
Listopad Czwartek
06:30

+ Marian NĘCKA - 24. rocznica śmierci, + Mieczysława NĘCKA - 2. rocznica śmierci, + syn Ryszard

07:00

+ Marian IBEK (od Jadzi i Jasia Śpiewak z Bielska-Białej)

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Ryszard MUSIAŁ - 22. rocznica śmierci
+ Franciszek i Jerzy

20
Listopad Piątek
06:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Jerzy GICALA (od rodziny Wójtowiczów)

07:00

+ Zofia PALONEK (od wnuka Michała z rodziną)
+ Bronisława CICHAŃSKA

08:00

+ Henryk MAZURKIEWICZ - 3. rocznica śmierci, + Bronisława MAZURKIEWICZ - 71. rocznica urodzin

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Stanisława PIERZCHALSKA - 6. rocznica śmierci
+ Piotr STAROWICZ (od szwagra Tadeusza Szwajdych z rodziną)
+ Danuta KRAWCZYK

21
Listopad Sobota
06:30

o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Doroty z okazji 50. rocznicy urodzin

07:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Stefania FRANCZAK - 39. rocznica śmierci oraz + Stefan ROSIEK - 5. rocznica śmierci

08:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Małgorzaty i Janusza
+ Józefa w 11. rocznicę śmierci oraz zmarli z rodzin NOWAKÓW, WILKÓW, KWAŚNYCH, SKOCZYLASÓW
+ Stefan ĆWIERZYK (od rodziny Majków z Wieńca z rodziną)
+ Wanda CZAJA
+ Anna LORENS, + Jan LORENS, + Józefa LORENS, + Maria MALESA, + Stanisław WNOROWSKI, + Józefa MATERKOWSKA

18:30

Rez.

22
Listopad Niedziela
06:30

+ Julian GÓRKA - 13. rocznica śmierci

08:00

+ Józef MĄCZKA

09:30

+ Andrzej, + Andrzej (syn) oraz zmarli rodzice + Wiktoria, + Teodor

10:00

+ Jan KLESZYK - 41. rocznica śmierci oraz + Zdzisław KLESZYK

11:00

+ Krystyna - 15. rocznica śmierci oraz + Kazimierz i Antonina BEREŹNIK

12:30

+ Andrzej FIRST - 10. rocznica śmierci
+ Stefan ĆWIERZYK (od siostry Cecylii z rodziną)

17:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Józef ROMANOWSKI - 3. rocznica śmierci

20:30

+ Marek DĄBROWA (od Mariana Senderowicza, byłego Nacz. Zarządu Automatyki i Telekomunikacji DOKP Kraków)

23
Listopad Poniedziałek
06:30

Za Parafian
+ Zdzisław DENKOWSKI

07:00

+ Aniela i Franciszek
+ Maria KIJANIA (od Lucyny i Sławomira z rodziną)

08:00

+ Piotr STAROWICZ (od szwagra Władka Koziołek z rodziną)

18:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Zofia PALONEK (od syna Adama z żoną)

24
Listopad Wtorek
06:30

+ Romana ZIELIŃSKA (od Marty i Józefa Kumor ze Świniarska)

07:00

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Moniki i jej męża

08:00

+ Helena STĘPLEWSKA (od koleżanek z poczty)

18:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Ewa HOFFMANN (od syna Tomka z rodziną)
+ Celina BODZIONY

25
Listopad Środa
06:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

07:00

+ Józef i Halina
+ Maria KIJANIA (od Joli Warchoł)

08:00

+ Katarzyna, Franciszek, Stanisław

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

26
Listopad Czwartek
06:30

+ Władysława CUDZIŁO (od siostry Krystyny)

07:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

08:00

+ Zofia PALONEK (od Danuty Bryndza z rodziną)

18:30

+ Józef GÓRA (od Wiesławy i Wojciecha Janus z rodziną)
+ Helena STĘPLEWSKA (od koleżanek z poczty)

27
Listopad Piątek
06:30

O błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Ani z okazji 18. urodzin
+ Marcin SIWECKI - 1. rocznica śmierci

07:00

Dziękczynna za wstawiennictwem św. Antoniego za odnalezienie rzeczy Mirosława

08:00

+ Piotr STAROWICZ (od siostry Janiny Korzeniak z mężem i dziećmi)

18:30

O potrzebne dary, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Andrzeja z okazji imienin
+ Wiesława POKLUDA w 1. rocznicę śmierci i + Marek CZAJA w 10. rocznicę śmierci (od Marty)
+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Krystyna SZYMAŃSKA-BLASKI

28
Listopad Sobota
06:30

Za zmarłych z rodziny MARTINKÓW

07:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Iwony w 50. rocznicę urodzin
+ Wojciech SIDOR

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Zdzisław GALON oraz + Janina WOŹNIAK
+ Helena STĘPLEWSKA (od Danusi Stokłosa)
+ Stefania i Andrzej Kłoszewscy w 90. rocznicę urodzin

18:30

+ Marek DĄBROWA (od sąsiadów z mieszkania nr 6 i 10)

29
Listopad Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska

09:30

+ Maria, Franciszek, Andrzej

10:00

+ Krystyna i Antoni FUGIEL oraz + Irena i Józef TWORZYDŁO

11:00

+ Zdzisław SZCZESZEK

12:30

+ Zbigniew LUSINA - 30. rocznica śmierci i zmarli z rodziny
+ Stanisław GRZECHYNKA i jego rodzice

17:00

+ Adam KIWAŁA i Justyna KIWAŁA (od Eryka z mamą)

18:30

+ Zygmunt SKOWRON w 20. rocznicę śmierci oraz + Józef i Józefa BORKOWSCY

20:30

+ Elżbieta DYMEK w 4. rocznicę śmierci

30
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Helena PRZĘCZEK - msza gregoriańska
+ Krystyna KOZUB (od rodziny z Chodzieży)
+ Aleksy CHALOTA (od Ireny Leśnej)

08:00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja w dniu imienin

18:30

+ Andrzej, Anna SAMOLEJ, Stanisław MADEJSKI
+ Helena ZALESKA

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne