Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Sobota, 21 października 2017 r. imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza Sobota XXIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Bł. Jakuba Strzemię

Kalendarz intencji

»»
1
Październik Niedziela
06:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy z rodziną

08:00

+ Danuta KURZEC - pierwsza msza gregoriańska

09:30

+ Tadeusz MODESAN - 24. rocznica śmierci

10:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Szymona GĄSIOROWSKIEGO, Jasia i Aleksandra STRASZAK

11:00

W 8. rocznicę urodzin Ani, dziękczynna za dar życia z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla niej i jej brata Krzysia

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
O zdrowie, łaskę i błogosławieństwo w podziękowaniu za otrzymane łaski dla Beatki, Andrzeja, Marii, Wojtka, Anny i Artura (od Babci)

17:00

+ Leon PITALA (od żony z córkami)

18:30

+ Robert POLAŃSKI - pierwsza msza gregoriańska

20:30

Za Parafian

2
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

+ Józef KNAPCZYK (od Elżbiety Stabrawa z Mszany Górnej)
+ Edward DZIADOSZ (od przyjaciół z osiedla)

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

18:30

+ Krystyna STANEK
+ Anna i Stanisław DUDA oraz + Henryk FELUŚ - 30. rocznica śmierci
+ Józefa, Stefan, Janusz TUCHARZ

3
Październik Wtorek
06:30

+ Mieczysław RÓJ - 9. rocznica śmierci

07:00

+ Bronisława, Stanisław i Jadwiga
+ Karolina DUDEK w 26. rocznicę śmierci oraz + mąż Ludwik, + syn Zdzisław i + brat Franciszek

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Maria SIERAKOWSKA - 2. rocznica śmierci

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Władysława BUCZAK - 2. rocznica śmierci
+ Franciszek i Maria CICHOŃ

4
Październik Środa
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

07:00

Dziękczynno-błagalna w 90. rocznicę urodzin Zofii i Stanisława ŚWIECHOWICZÓW z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
+ Franciszek
+ Stefania, Zuzanna i Franciszek

08:00

+ Władysława MIKA w 3. rocznicę śmierci oraz + Zofia MAJCHERCZYK

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

5
Październik Czwartek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

W intencji Macieja ANTOSIEWICZA o ulgę w cierpieniu i siły do dźwigania krzyża choroby (od pracowników Urzędu Marszałkowskiego)
+ Zofia KIRSZ w 8. rocznicę śmierci, + Jakub, Agnieszka, Urszula, Stefania oraz + Józef

18:30

O zdrowie dla Bogdana PIETRONIA
+ Jan
+ Krystyna STANEK

6
Październik Piątek
06:30

Msza św. dziękczynna w 90. rocznicę urodzin Edwarda GRYSZKI z prośbą o opiekę
O radość życia wiecznego dla + Wiktorii, Jana, Marii PIKUL

07:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Tomasza w 37. rocznicę urodzin

08:00

+ Teresa

17:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Wanda ŁUSZCZEWSKA- 19. rocznica śmierci
+ Jan, Stanisław, Zofia, Łucja

7
Październik Sobota
06:30

O radość życia wiecznego dla + Marii, Stanisława PIEROŻYŃSKICH

07:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

08:00

+ Agata UZNAŃSKA-KURKIEWICZ
+ Czesław KACZOR - 22. rocznica śmierci
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Maria, Edward i Grażyna OLECH

18:30

O opiekę MB dla Róż Różańcowych i ich rodzin
+ Janina KOŚCIEŃ w 2. rocznicę śmierci

8
Październik Niedziela
06:30

O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Doroty i Wojciecha z okazji 12. rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo dla Basi i Kasi

08:00

W intencji Małgorzaty i Jarosława z okazji 40. rocznicy ślubu

09:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

10:00

+ Zygmunt i Helena NOWICCY

11:00

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Anny i Piotra z okazji 30. rocznicy ślubu

12:30

Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Mariusza i Eweliny w 6. rocznicę ślubu

17:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

+ Henryka - 8. rocznica śmierci i Jerzy - 17. rocznica śmierci KAMIONKA

20:30

+ Zdzisław ROGÓŻ (od żony Bożeny)

9
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

Dziękczynna w intencji Lucyny i Piotra z okazji 30. rocznicy ślubu, o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

Dziękczynna za 51 lat małżeństwa Jadwigi i Franciszka z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże

18:30

+ Krystyna STANEK
+ Jerzy ROLSKI i zmarli rodzice
+ Stefania (od Stanisławy z rodziną)

10
Październik Wtorek
06:30

+ Eugeniusz w 20. rocznicę śmierci oraz rodzice Marianna i Henryk DEPTA

07:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Franciszek - 22. rocznica śmierci oraz Stanisława DYNAK

08:00

+ Adam PRYK w 17. rocznicę śmierci

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Jadwiga NOWOSAD - 37. rocznica śmierci oraz + Maria KADYLAK
+ Józef BARAN

11
Październik Środa
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Maria w 13. rocznicę śmierci oraz zmarli rodzice

07:00

Dziękczynna za 28 lat Sakramentu Małżeństwa Beaty i Andrzeja z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB
+ Józef KNAPCZYK (od rodziny Kałuża z Mszany Górnej)
+ Edward DZIADOSZ (od kuzynek Barbary i Bożeny z rodzinami)

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

12
Październik Czwartek
06:30

O radość życia wiecznego dla zmarłych Sióstr Nazaretanek

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja i Urszuli w 15. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci
+ Agata WŁOCH w 31. rocznicę śmierci

13
Październik Piątek
06:30

Za Parafian
+ Tadeusz KOLARSKI

07:00

+ Edward DZIADOSZ w dniu imienin

08:00

+ Jadwiga

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Stefania (od Elżbiety z rodziną)
+ Marek ŻMUDA (od żony i syna)

14
Październik Sobota
06:30

+ Jadwiga Elżbieta JAKUBOWSKA

07:00

+ Czesława w 17. rocznicę śmierci oraz + Józef, Jan

08:00

+ Stanisław MAZUREK w 1. rocznicę śmierci (od Marii i Andrzeja Dacyl)
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
Helena MENDEL (od rodziny Trzupek)
+ Jadwiga STOLARCZYK i + Edward ŁUKAWER

18:30

+ Wojciech w 11. rocznicę śmierci, Józefa, Władysław, Aleksander KURNIK

15
Październik Niedziela
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w 25. rocznicę ślubu Joanny i Janusza

09:30

+ Marianna WÓJTOWICZ - 2. rocznica śmierci

10:00

+ Gustaw TWARÓG - 25. rocznica śmierci

11:00

+ Józef RAPACZ - 28. rocznica śmierci oraz Włodzimierz, Zuzanna, Marian i Wiktoria

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Stefan WĄSIK w 6. rocznicę śmierci

17:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Marcina w 4. rocznicę urodzin

18:30

+ Wiktoria MIKŁASZ - 17. rocznica śmierci

20:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

16
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy w dniu imienin
Za Parafian

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

18:30

+ Maria i Andrzej, Józef, Ryszard SZUBOWIE
+ Władysława STASIAK (od rodziny Mazur)
+ Władysława, Czesław, Jan, Józef, zmarli rodzice, Jan, Tadeusz, Piotr, Władysław
+ Cecylia KŁAPUT w 1. rocznicę śmierci

17
Październik Wtorek
06:30

+ Janina KULA - 6. rocznica śmierci

07:00

+ Wincenty i Władysława
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

08:00

Dziękczynno-błagalna w 47. rocznicę ślubu Barbary i Ryszarda

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Jacek PIĄTEK w 12. rocznicę śmierci
+ Henryk MADEJ i rodzice
+ Renata Kozłowska, Anna i Józef, Franciszek Wojdała

18
Październik Środa
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Józef KNAPCZYK (od rodziny BIEDROM z Limanowej)

07:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Edward DZIADOSZ (od rodziny Wójtowiczów)
+ Krzysztof JUSZCZAK (od syna Janusza z rodziną)

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

19
Październik Czwartek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

O zdrowie dla męża Miłowita i syna Tomasza
W intencji Agnes i jej rodziny, o Bożą łaskę i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i świętych patronów

18:30

+ Władysław KUCIA w 16. rocznicę śmierci
+ Zdzisław ROGÓŻ (od syna Tomasza z żoną Anną i dziećmi)

20
Październik Piątek
06:30

+ Andrzej ŻELECHOWSKI
+ Edward DZIADOSZ

07:00

+ Elżbieta TAŁACH (od rodziny Wójcików z Osielca)

08:00

+ Jadwiga JAKUBOWSKA (od sąsiadów)

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Ryszard RAŹNY (od współpracowników z oddziału hematologii)

21
Październik Sobota
06:30

+ Wacława i Jan

07:00

+ Edward DZIADOSZ (od rodziny Edwarda Gorgosza)

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Zdzisław ROGÓŻ (od teściów syna Tomasza)
+ Eufemia - 9. rocznica śmierci i Stanisław - 21. rocznica śmierci

18:30

+ Karol - 24. rocznica śmierci, Władysław - 1. rocznica śmierci oraz + Maria OWCA i zmarli z rodziny
+ Zbigniew, Mieczysław i Maria oraz zmarli z rodzin

22
Październik Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

09:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

10:00

+ Stanisław, Leokadia SROKA, Stanisław, Konrad KARCZ

11:00

+ Jan - 21. rocznica śmierci, Józef, Karolina SZCZEPANOWSCY

12:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę MB w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Józefa
+ Stanisława SZOSTEK oraz Anna i Czesław SZOSTEK, Maria i Stanisław WĘGIEL oraz Genowefa KUC

17:00

+ Edward Cieślik w 9. rocznicę śmierci oraz + Arkadiusz

18:30

+ Anna - 10. rocznica śmierci i Stanisław - 20. rocznica śmierci BYRGIEL

20:30

+ Stanisława i Tadeusz RUP, + ks. Władysław RUP, + Ewa, Teodor RUP, + Elżbieta i Stanisław JACHIMOWSCY

23
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
Za dusze w czyśćcu cierpiące

08:00

+ Edward DZIADOSZ (od koleżanek i kolegów z kolejowych zakładów automatyki)

18:30

+ Anna MICEK w 20. rocznicę śmierci
+ Tadeusz OKOŃSKI w 10. rocznicę śmierci
Rez.

24
Październik Wtorek
06:30

+ Elżbieta TAŁACH (od brata Jacka z rodziną)

07:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Krzysztof JUSZCZAK (od syna Roberta z rodziną)

08:00

+ Wojciech WÓJTOWICZ - 10. rocznica śmierci

18:30

Dziękczynna w 42. rocznicę ślubu Marii i Jerzego z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Rafał PAWŁOWICZ

25
Październik Środa
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Krystyna ROMANKIEWICZ (od Marysi i Waldka z rodziną z Konina)

07:00

Podziękowanie Jezusowi Miłosiernemu, świętym i błogosławionym za wstawiennictwo obrony doktorskiej Natalii (intencja od Babci)
+ Krystyna ROMANKIEWICZ
+ Alfred i Janina BALICCY

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

26
Październik Czwartek
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

07:00

+ Władysława KOLARZ - 5. rocznica śmierci

08:00

+ Józef KNAPCZYK (od Spółdzielni Mieszkaniowej "Krakowiak")

18:30

+ Tadeusz DUDA
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

27
Październik Piątek
06:30

+ Elżbieta TAŁACH (od Ireny Mąka z rodziną)
+ Sławomir KAMIŃSKI - 1. rocznica śmierci

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

Dziękczynno-błagalna w 5. rocznicę ślubu Ireny i Dominika i w 3. rocznicę urodzin Natalii

18:30

Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Tadeusz BRODA
+ Józef CZEPIEC

28
Październik Sobota
06:30

+ Władysław, Magdalena i Aleksandra SZOSTAK

07:00

+ Elżbieta TAŁACH (od kolegów męża i syna)

08:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB na dalsze lata życia dla Marii i Czesława w 55. rocznicę ślubu
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Edward DZIADOSZ (od Ireny i Tadeusza Gorgoszów z rodziną)
+ Krzysztof JUSZCZAK (od rodziny Podrazów)

18:30

+ Tadeusz WYGODA, Maria, Stanisław i Kazimierz WYGODA

29
Październik Niedziela
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

09:30

O błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Zofii i Andrzeja DROŻDŻ z okazji 50. rocznicy ślubu

10:00

+ Irena TWORZYDŁO w 9. rocznicę śmierci oraz + Krystyna FUGIEL w 13. rocznicę śmierci

11:00

O Boże błogosławieństwo dla Stasia w 4.rocznicę urodzin i Julii w 14. rocznicę urodzin

12:30

+ Tadeusz KAPUSTA

17:00

+ Anna DRAUS i Helena SZYMCZYKIEWICZ w 6. rocznicę śmierci

18:30

+ Stanisława MANIAK w 33.rocznicę śmierci oraz + Jan MANIAK

20:30

+ Urszula i Bronisław KASPRZYK

30
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

Za Parafian
+ Alfred i Janina BALICCY

08:00

+ Genowefa GLONEK - 2. rocznica śmierci
+ Maciej ANTOSIEWICZ (od kolegów i koleżanek z Urzędu Marszałkowskiego)

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Urszula i Joanna PIĄTEK w 13. rocznicę śmierci
+ Zdzisław ROGÓŻ (od syna i żony)

31
Październik Wtorek
06:30

+ Elżbieta TAŁACH (od Bronisława z rodziną z Osielca)

07:00

Podziękowanie Jezusowi i Królowej Polski z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodziny ZAWIEJSKICH
+ Stanisław KONECKO

08:00

+ Aleksandra, Józef, Janusz WRÓBEL, + Józefa

18:30

W intencji Hani i jej rodziców
+ Julia RADWAN
+ Zdzisław ROGÓŻ (od pracowników restauracji "Sosna")

1
Listopad Środa

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne