Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Wtorek, 14 sierpnia 2018 r. imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy Wtorek XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Maksymiliana Marii Kolbego

Kalendarz intencji

»»
1
Maj Wtorek
06:30

+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od koleżanek i kolegów z Instytutu Konstrukcji Maszyn Politechniki Krakowskiej)

07:00

Rez.

08:00

+ Urszula KAWALEC - pierwsza msza gregoriańska

18:30

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska
+ Urszula ZBROJA - 3. rocznica śmierci, + Władysław i Władysława ZAREMBA

2
Maj Środa
06:30

+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od rodziny Trulków)

07:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

08:00

+ Włodzimierz STASZEL – msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3
Maj Czwartek
06:30

Rez.

08:00

+ Teresa i Eugeniusz

09:30

+ Włodzimierz STASZEL – msza gregoriańska

10:00

+ Zygmunt KOĆMA, Genowefa, Piotr, Jerzy ŻMUDA

11:00

+ Józefa MAZUREK

12:30

O światło Ducha Św. podczas egzaminu dojrzałości (matury) dla Dominiki i błogosławieństwo Boże dla Bartosza

17:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

+ Jarosław TURECKI - 2. rocznica śmierci

20:00

O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla Józefy i Jerzego ORŁOWSKICH z racji 50-lecia sakramentu małżeństwa

4
Maj Piątek
06:30

+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od koleżanek i kolegów z Politechniki Krakowskiej)
+ Magdalena i Karol GROCHOT

07:00

Rez.

08:00

+ Tadeusz GOŁĘBIOWSKI w 20. rocznicę śmierci

17:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

+ Włodzimierz STASZEL – msza gregoriańska
Zmarli rodzice: Stanisława, Bolesław, Joanna, Ziemowit, ojczym Juliusz i dziadkowie

20:00

Rez.

5
Maj Sobota
06:30

+ Bronisława SENDRA (od rodzin Liszka, Nosek, Gosztyła)

07:00

+ Włodzimierz STASZEL – msza gregoriańska
+ Anna ŁYSZCZARZ (od brata Janusza z rodziną z Wałbrzycha)

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Henryka KOZIEŃ (od sąsiadów z bloku)
+ Maria PIASECKA (od córki Urszuli z rodziną)
Rez.

18:30

+ Ignacy WYCZYŃSKI w 14. rocznicę śmierci oraz + Konstancja, Zofia, Krystyna i Franciszek PAWŁOWSCY

6
Maj Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

09:30

W rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej dzieci z SP im. św. Jadwigi Królowej

10:00

+ Zdzisław SWOREK - 7. rocznica śmierci

11:00

W intencji dzieci przyjmujących chrzest

12:30

W intencji dzieci z SP im. Noblistów Polskich przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

17:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława w dniu imienin

18:30

+ Jan, Helena i Czesław SZYDŁO oraz dziadkowie

20:30

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

7
Maj Poniedziałek
06:30

+ Maria i Józef PAKULSCY

07:00

+ Włodzimierz STASZEL – msza gregoriańska
+ Jan SZCZECHURA (od Konrada Wójcika z rodziną)

08:00

+ Stanisław, Witold

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Bronisław CHMIELEWSKI - 25. rocznica śmierci, zmarli z rodzin: CHMIELEWSKICH, PASTERNAKÓW, RYZNERÓW, SAKÓW
+ Stanisława KULBICKA oraz + Stanisław JAGOCKI

8
Maj Wtorek
06:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

07:00

+ Stanisław i Emilia KRAWCZYK, syn Stanisław
+ Stanisław STEFAŃSKI
+ Janina SADLIK (od Marii i Janusza Gąsiorek)

08:00

+ Antonina ZIELIŃSKA w 6. rocznicę śmierci

18:30

+ Stanisław MADEJSKI oraz + Anna i Andrzej SAMOLEJ
+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

9
Maj Środa
06:30

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska
+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od Ani z Zakopanego)

07:00

Podziękowanie za otrzymane łaski w 18. rocznicę urodzin Klaudii i Wiktorii z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

08:00

+ Feliks, Józef i Aniela

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

10
Maj Czwartek
06:30

+ Aniela GARCZYŃSKA

07:00

+ Bronisława SENDRA (od Zofii Ryznar z dziećmi)

08:00

+ Zygmunt KWIECIEŃ

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

11
Maj Piątek
06:30

+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od rodziny Stochów)
+ Zofia, Antonina, Mieczysław WÓJCIK

07:00

+ Anna ŁYSZCZARZ (od rodziny Moniak z Zubrzycy Górnej)

08:00

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Wanda BRYNDZA w 5. rocznicę śmierci
+ Michalina GURBIEL - 3. rocznica śmierci
+ Zofia BIERNAT

12
Maj Sobota
06:30

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

07:00

+ Jan SZCZECHURA (od Marii Milcz z rodziną)
+ Anna ŁYSZCZARZ (od wnuczki Urszuli z mężem i prawnuczkami)

08:00

+ Maria POPIELA - 2. rocznica śmierci i Józef POPIELA - 19. rocznica śmierci
+Henryka KOZIEŃ (od przełożonych i pracowników Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie)
+ Maria PIASECKA (od córki Elżbiety i Janusza)

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

13
Maj Niedziela
06:30

+ Marian FEDERCZAK w 6. rocznicę śmierci

08:00

+ Włodzimierz STASZEL - msza gregoriańska

09:30

W rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dzieci z SP im. Noblistów Polskich

10:00

+ Stanisław JANKIEWICZ

11:00

+ Ryszard i Wiktor MICHAŁEK oraz zmarli z rodziny KOŁACZÓW

12:30

W intencji dzieci z KSP św. Jadwigi Królowej przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

17:00

+ Eugeniusz i Helena BŁASIAK, Wanda PAWLIK

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

20:30

Za Parafian

14
Maj Poniedziałek
06:30

O radość życia wiecznego dla zmarłych Sióstr Nazaretanek

07:00

+ Kazimiera KUBICA (od siostry Klary i chrześnika Darka)
+ Janina SADLIK (od Beaty i Jerzego Obstarczyk)

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla dzieci Piewszokomunijnych ze szkoły św. Jadwigi
+ Włodzimierz STASZEL - ostatnia msza gregoriańska
+ Stanisław ROKOSZ
+ Natalia i Stanisław WISIŃSCY oraz + syn Stanisław

15
Maj Wtorek
06:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

07:00

+ Zofia MIELNICKA i zmarli z rodziny
+ Zofia, Eugeniusz WCISŁO
+ Kazimiera KUBICA (od siostrzeńca Anatola z rodziną)

08:00

Zmarli z rodziny SZAFRANIEC: Bronisław, Bogusław, Czesław oraz + Adam PĘKALA

18:30

+ Zdzisław KLESZYK - pierwsza msza gregoriańska
+ Helena KALICIŃSKA - 11. rocznica śmierci

16
Maj Środa
06:30

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Hani w 3. rocznicę urodzin
+ Zofia i syn Sławomir

07:00

O dary Ducha Św. dla Mateusza z okazji 26. rocznicy urodzin
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

08:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

17
Maj Czwartek
06:30

+ Wincenty i Władysława (rodzice)

07:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski oraz opiekę MB dla ks. Kazimierza Foltyna (od Margaretek)
+ Bolesław PIWOWARCZYK - 9. rocznica śmierci, Waleria i Mikołaj oraz Józefa i Władysław
+ Beata RÖHR

18
Maj Piątek
06:30

+ Zofia, Bożena, Władysław, Aleksandra
+ Jadwiga CHEŁMECKA w 4. rocznicę śmierci

07:00

+ Alicja SIKORA (od siostry Mirosławy i siostrzenicy Kingi)

08:00

+ Anna

18:30

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla ks. Tomasza GRZESIAKA w 23. rocznicę kapłaństwa (od Margaretek)
O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Helmut PIKOLA

19
Maj Sobota
06:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

07:00

+ Aleksandra - 11. rocznica śmierci i Józef DOMINIAK - 45. rocznica śmierci
+ Franciszek JAKUBEK - 22. rocznica śmierci oraz Bronisława i Józef

08:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Piotr
+ Katarzyna CABAJ, Zofia, Franciszek LOTKO
+ Maria PIASECKA (od Agnieszki, Szymona i prawnuków)

18:30

+ Andrzej RUDEK - 31. rocznica śmierci oraz syn Andrzej - 29. rocznica śmierci

20
Maj Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

09:30

W rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dzieci z SP 21

10:00

+ Emilia i Roman, Wanda, Stanisław, Łucja

11:00

W intencji dzieci przyjmujących chrzest

12:30

W intencji dzieci z SP 113 przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej

17:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

18:30

+ Ludmiła KALINOWSKA - 2. rocznica śmierci, zmarli z rodziny: KALINOWSKICH i SALAMOŃCZYKÓW

20:30

Za Parafian

21
Maj Poniedziałek
06:30

+ Jerzy i Janusz BASTA

07:00

+ Maria PIASECKA (od koleżanek z pracy Urszuli)

08:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla s. Joanny (od Bożeny i Teresy)
+ Jan i Zofia BRZĘCCY oraz synowie, + Stefania SEGDA

09:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

17:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

O błogosławieństwo Boże dla dzieci z kl. 3b
O zdrowie i potrzebne łaski dla Anny
+ Stanisław ULMAN w 25. rocznicę śmierci, żona + Maria oraz Józef SZCZUPAK

22
Maj Wtorek
06:30

Za Parafian

07:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Zbigniew SKRZYSZOWSKI (od mamy Ani z rodziną)
+ Maria, Jan, Roman i Edward LEŚNIAK oraz + Maria i Władysław BOGACZ i + Maria HYŻY

08:00

W 30. rocznicę święceń kapłańskich ks. Marka Hajdyły, o dary Ducha Św., błogosławieństwo Boże i opiekę MB (od Margaretek)

18:30

O Boże błogosławieństwo dla dzieci z kl.3a
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

23
Maj Środa
06:30

+ Jan i Maria MEUS oraz + syn Stanisław
Rez.

07:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Bronisława SENDRA (od Aleksandry i Mariana Kendra)

08:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

24
Maj Czwartek
06:30

O moc Bożego błogosławieństwo dla s. Joanny Chrobak w dniu imienin

07:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

O błogosławieństwo Boże dla dzieci z kl. 3c
W 2. rocznicę urodzin Kamili LACH

25
Maj Piątek
06:30

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Wanda SKOWERA

07:00

+ Kazimiera KUBICA (od rodziny Krzyżak)

08:00

Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu

18:30

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Henryk TWARÓG - 14. rocznica śmierci
+ Mirosław, Stanisław, Maria CZOPEK - 30. rocznica śmierci
+Stefan - 40. rocznica śmierci oraz Maria, Joanna

26
Maj Sobota
06:30

+ Genowefa BIAŁEK

07:00

+ Anna ŁYSZCZARZ (od córki Małgorzaty z mężem i wnukiem)
+ Jan KULA - 23. rocznica śmierci, Janina i Genowefa

08:00

+ Maria i Władysław PIETRZYK, + Bolesław SIEMIENIEC, + Marek i Adam
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Halina PODGÓRSKA (od córek)
+ Józefa ROZWADOWSKA

18:30

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

27
Maj Niedziela
06:30

+ Janina BRANIECKA w rocznicę śmierci

08:00

+ Paweł WÓJS w 9. rocznicę śmierci (od żony)

09:30

W rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dzieci z SP 113

10:00

+ Zbigniew GUZIK - 5. rocznica śmierci oraz zmarli z rodziny

11:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

12:30

W intencji dzieci z SP 21 przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej
+ Janina (od córki z rodziną)

17:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

+ Anna SZYMANEK i Helena BRZEZINA

20:30

+ Julia RADWAN

28
Maj Poniedziałek
06:30

Za Parafian

07:00

+ Bronisława SENDRA (od Lucyny i Romana WOŹNIAK z rodziną)
+ Kazimiera KUBICA (od pracowników i wychowanków świetlicy Chatka Puchatka)

08:00

+ Helena KUCIA

18:30

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska
+ Maria PIASECKA (od dyrekcji i pracowników SP Sióstr Nazaretanek)
+ Andrzej WIDERSKI - 17. rocznica śmierci, + syn Janusz - 19. rocznica śmierci, + Paweł HOLIAT - 17. rocznica śmierci, + Stanisław CHMIEL - 38. rocznica śmierci

29
Maj Wtorek
06:30

+ Wanda SKOWERA

07:00

+ Anna ŁYSZCZARZ (od rodziny Sitko z Zubrzycy Górnej)
+ Kazimiera KUBICA (od Anny i Gabrieli)
+ Adam GAŹDZICKI

08:00

+ Urszula KAWALEC - msza gregoriańska

18:30

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska
+ Jan SZCZECHURA (od żony i od rodziny)

30
Maj Środa
06:30

O wszelkie potrzebne łaski dla s. Joanny Mojeścik w dniu imienin
+ Józef PASTWA, żona Zofia oraz druga żona Aniela

07:00

+ Natalia i Stanisław MIKULSCY
+ Urszula KAWALEC - ostatnia msza gregoriańska

08:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

31
Maj Czwartek
06:30

+ Józef i Alicja PRZYBYCIEŃ

08:00

+ Zdzisław KLESZYK - msza gregoriańska

09:30

+ Franciszek i Genowefa WIECZOREK

10:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Magdaleny z okazji imienin

11:00

+ Józef DEJ w 7. rocznicę śmierci, + Maria, Jan i Bolesław

12:30

+ Zofia NOWAK - 15. rocznica śmierci, Stanisław NOWAK - 25. rocznica śmierci, zmarli z rodziny STARY oraz Stanisława OLEKSIAK

16:00

+ Władysław ZASADNI - 17. rocznica śmierci oraz żona Stefania

18:30

+ Ludwika w 9. rocznicę śmierci oraz + Kazimierz PIEPRZYKOWIE

20:30

+ Bronisława SENDRA (od Alicji Paluch, Dariusza Pisarczyka z Osobnicy)

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne