Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Piątek, 20 lipca 2018 r. imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny Piątek XV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Bł. Czesława

Kalendarz intencji

»»
1
Lipiec Niedziela
06:30

+ Marian RADWAN

08:00

+ Jan WOJTAL - 13. rocznica śmierci

09:30

Dziękczynna z prośbą o dalsze potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Anny i Zbigniewa POLAK w 25. rocznicę ślubu

11:00

O błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Agnieszki i Pawła w 18. rocznicę ślubu i błogosławieństwo dla rodziny

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest

17:00

Rez.

18:30

+ Bronisława, Stanisław, Irena, Stanisław PAŁKA i zmarli z rodziny

20:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

2
Lipiec Poniedziałek
06:30

Rez.

07:00

+ Halina ŻELAZNY z okazji imienin

08:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Wanda, Henryk PAWŁOWSCY, Anna JURCZYKOWSKA, Maria PAWŁOWSKA

3
Lipiec Wtorek
06:30

O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę i wszelką pomoc dla Jana z okazji imienin

07:00

Rez.

08:00

W intencji Bogu wiadomej

18:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

4
Lipiec Środa
06:30

+ Wanda SKOWERA

07:00

+ Jan SZCZECHURA (od wnuczki Katarzyny z mężem)

08:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Maria KONIECZNA (od koleżanki szkolnej ks. Piotra - Ani Wojs)

5
Lipiec Czwartek
06:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

07:00

Rez.

08:00

+ Anna ŁYSZCZARZ (od chrześnicy Sabiny Łyszczarz z mężem Andrzejem i dziećmi)

18:30

+ Zofia w 31. rocznicę śmierci, + Jakub w 19. rocznicę śmierci oraz + Antoni i Magdalena

6
Lipiec Piątek
06:30

+ Wanda SKOWERA

07:00

Za parafian

08:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

17:00

+ Stanisław TOPOLSKI w 17. rocznicę śmierci

18:30

O zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB dla Szymona DONIEC z okazji urodzin

7
Lipiec Sobota
06:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

07:00

+ Józef BRÓG (od sąsiadów)

08:00

+ Anna, Stanisław, Eugenia, Józef, Antonina, Stanisław

18:30

Rez.

8
Lipiec Niedziela
06:30

+ Helena, Waleria i Jan

08:00

Rez.

09:30

Rez.

11:00

+ Anna

12:30

+ Marek SKWARCZYŃSKI - 2. rocznica śmierci

17:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Aleksander STACHOŃ - 3. rocznica śmierci

20:30

Za Parafian

9
Lipiec Poniedziałek
06:30

+ Andrzej WOLSKI (od pracowników i emerytowanych nauczycieli SP im. por. Piotra Olka pseudonim "Gołąb" w Kobylanach)

07:00

+ Anna ŁYSZCZARZ (od Elżbiety i Andrzeja Czamara z rodziną)

08:00

+ Anna ŚLĘCZKA

18:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

10
Lipiec Wtorek
06:30

+ Józef BRÓG (od sąsiadów)

07:00

+ Maciej FILUS (od żony i córki)

08:00

+ Antoni GOŁĘBIOWSKI w 3. rocznicę śmierci

18:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

11
Lipiec Środa
06:30

+ ks. Stanisław, Olga, Justyna

07:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

08:00

+ Paweł (od rodzeństwa)

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

12
Lipiec Czwartek
06:30

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

07:00

O dar życia wiecznego dla zmarłych Sióstr Nazaretanek

08:00

Rez.

18:30

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Stanisława Molendysa w dniu urodzin

13
Lipiec Piątek
06:30

+ Maria KONIECZNA (od Marii i Lidii Sierakowskich)

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od rodziny Bożek i Starowicz)

08:00

+ Stanisława STASIACZEK - msza gregoriańska

18:30

+ Stanisław ĆWIKŁA w 10. rocznicę śmierci oraz rodzice + Stanisław i Ludwika

14
Lipiec Sobota
06:30

+ Anna w 11. rocznicę śmierci

07:00

+ Stefania i Adam

08:00

+ Stanisława STASIACZEK - ostatnia msza gregoriańska

18:30

+ Karolina i Józef, Tadeusz SĘKARA

15
Lipiec Niedziela
06:30

+ Helena POTYRAŁA - 20. rocznica śmierci oraz zmarli z rodziny

08:00

Rez.

09:30

+ Piotr GŁUSZEK - 7. rocznica śmierci

11:00

Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Jakuba KUKUŁKI w 18. rocznicę urodzin

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest

17:00

+ Anna CISZEWSKA - 6. rocznica śmierci (od męża i synów)

18:30

+ Teresa w 5. rocznicę śmierci i + Adam DUBAS

20:30

O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla Barbary i Ryszarda PORCZYŃSKICH z okazji 42. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski

16
Lipiec Poniedziałek
06:30

+ Maria KONIECZNA (od Sióstr Nazaretanek)

07:00

+ Alojzy ŁĄCKI w 6. rocznicę śmierci

08:00

+ Wincenty i Władysława

18:30

Dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę urodzin Agaty, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Z okazji 80. rocznicy urodzin Kazimiery, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla niej i rodziny

17
Lipiec Wtorek
06:30

+ Stanisław STEFAŃSKI

07:00

Za Parafian

08:00

+ Bronisława, Julia, Jan, Kazimierz, Andrzej

18:30

+ Barbara KRAWCZYK

18
Lipiec Środa
06:30

+ Janina WILCZYŃSKA - 3. rocznica śmierci oraz + Michał KOLASA

07:00

+ Alicja SIKORA - 1. rocznica śmierci (od siostry Mirosławy i siostrzenicy Kingi)

08:00

+ Maria KONIECZNA (od Bartłomieja Samek)

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

19
Lipiec Czwartek
06:30

+ Stanisława PIWOWAR (od Grażyny i Adama Saczka)

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od rodziny Piwowarczyków)

08:00

+ Bronisława SENDRA (od Janusza PISARCZYKA z żoną)

18:30

O błogosławieństwo Boże dla członków XII Róży MB Szkaplerznej i ich rodzin

20
Lipiec Piątek
06:30

Rez.

07:00

O powrót do zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Zofii DYMEK i Barbary PACIOREK

08:00

+ Maria KONIECZNA (od Elżbiety i Józefa Dąbrowskich)

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele

21
Lipiec Sobota
06:30

+ Janina MACZEK

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od Angeliki Wacławik z rodziną)

08:00

+ Helena CZERWIEŃ (od Józefy Malina)

18:30

O Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Barbary i Stanisława KURNIK w 48. rocznicę ślubu

22
Lipiec Niedziela
06:30

+ Anna, Michał, Aleksandra i Marian

08:00

+ Władysława MIKA w dniu urodzin

09:30

+ Maria BEDNARZ w rocznicę śmierci

11:00

+ Emil i Stanisława RYCHLICCY oraz zmarli z rodzin RYCHLICKICH, TRYTKÓW i DYMKÓW

12:30

+ Zdzisław

17:00

Rez.

18:30

+ Stanisław SZWARC w 16. rocznicę śmierci oraz rodzice: Irena i Józef KROCZEK

20:30

+ Bronisława SENDRA (od Balbiny Pisarczyk)

23
Lipiec Poniedziałek
06:30

Za Parafian

07:00

O miłosierdzie Boże i opiekę MB dla Jadwigi z rodziną

08:00

+ Stanisława PIWOWAR (od rodziny Piwowarów z Wronowic)

18:30

+ Andrzej GĄDKIEWICZ - 25. rocznica śmierci

24
Lipiec Wtorek
06:30

+ Józef KULISA (od sąsiadki z Markiem i rodziną)

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od Marty Głębockiej z rodziną)

08:00

+ Krzysztof i Walenty SITKO - o zbawienie ich duszy

18:30

Rez.

25
Lipiec Środa
06:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Hani i córki

07:00

+ Michał i Anna SZWEC

08:00

+ Krzysztof DZIEDZIC

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

26
Lipiec Czwartek
06:30

Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Aleksandry

07:00

+ Jan i Anna STAL

08:00

Rez.

18:30

+ Anna i Andrzej SAMOLEJ, Stanisław MADEJSKI

27
Lipiec Piątek
06:30

+ Wiesław NOWAK (od pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Bielsku-Białej)

07:00

+ Tadeusz, Władysław, Antonina i Franciszek oraz Andrzej

08:00

+ Zofia SEWERYN

18:30

Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu

28
Lipiec Sobota
06:30

+ Stanisława PIWOWAR (od rodziny Maciągów ze Starachowic)

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od kolegów z firmy "Barzak")

08:00

+ Helena CZERWIEŃ (od rodziny Szydlaków)

18:30

+ Antonina w 29. rocznicę śmierci oraz + Marian w 18. rocznicę śmierci

29
Lipiec Niedziela
06:30

+ Jolanta DOBRYNIUK - 8. rocznica śmierci

08:00

Rez.

09:30

Dziękczynno-błagalna w 18. rocznicę urodzin Krzysztofa, o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę MB

11:00

Rez.

12:30

+ Józef TWORZYDŁO w 27. rocznicę śmierci oraz + Antoni FUGIEL w 6. rocznicę śmierci

17:00

Rez.

18:30

+ Anna ŁYSZCZARZ (od chrześnicy Sabiny Łyszczarz z mężem i dziećmi)

20:30

Józef BROWARNIK w 2. rocznicę śmierci i zmarli z rodziny BROWARNIKÓW i z rodziny ADAMCZYKÓW

30
Lipiec Poniedziałek
06:30

+ Maria KONIECZNA (od Doroty i Pawła)

07:00

+ Kazimierz DURAJ (od kolegów z firmy "Barzak")

08:00

+ Wiesław NOWAK (od pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Bielsku-Białej)

18:30

+ Tadeusz DUDA - 6. rocznica śmierci

31
Lipiec Wtorek
06:30

+ Janina RAJSKA - 1. rocznica śmierci

07:00

+ Grażyna ARCZEWSKA (od córki Anny z mężem)

08:00

+ Tadeusz, Bronisława, Jan, Julia i Kazimierz oraz Władysław

18:30

+ Czesław PRZĘCZEK - 2. rocznica śmierci (od syna z rodziną)

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne