Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Środa, 21 listopada 2018 r. imieniny: Janusza, Marii, Reginy Środa XXXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny

Kalendarz intencji

»»
1
Listopad Czwartek
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - pierwsza msza gregoriańska

08:00

+ Bronisław SZURA o radość życia wiecznego

09:30

Zmarli z rodzin: DZIADOSZÓW, KOWALEWSKICH, WRÓBLÓW

10:00

Za zmarłych z rodzin RYCHLICKICH, MAZURÓW, TRYTKÓW i WOJTASÓW

11:00

+ Helena DZIOBEK w 1. rocznicę śmierci

12:30

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Krystyna HABER - 4. rocznica śmierci

17:00

+ Stanisław, Natalia, Stanisław, Andrzej

18:30

+ Maria, + Władysław KACPERCZYK i ich rodzice oraz + Emilia i Adam DASMAN i ich rodzice

20:30

Za Parafian

2
Listopad Piątek
06:30

+ Maria, Władysław KACPERCZYK oraz + Emilia i Adam DASMAN oraz zmarli z rodzin WILGÓW, DASMANÓW, KACPERCZYKÓW

07:00

O dar nieba dla zmarłych Sióstr Nazaretanek

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

09:00

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

17:00

O radość życia wiecznego dla + Czesława i zmarłych z rodzin DŹWIGÓW i PRZĘCZKÓW

18:30

+ Małgorzata ELGIET - 39. rocznica śmierci
+ Maria WARZAŁA (od Anny z rodziną)
+ Stanisław JAGŁA (od Wandy i Bronisława)

3
Listopad Sobota
06:30

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Andrzej MLYCZYŃSKI (od dzieci z rodzinami)
+ Zofia GOGUL

08:00

+ Józefa, Tadeusz, Maria, Alojzy, Wincenty i Jan
+ Tadeusz NOWAK - 3. rocznica śmierci
+ Maria JAMIŃSKA (od chrześniaka Mariana)
Zmarli z rodziny BICZÓW i BIEŃCZYKÓW

18:30

+ Karolina i Józef SĘKARA oraz Franciszka i Michał KORZONEK

4
Listopad Niedziela
06:30

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

08:00

+ Antonina, Sebastian, Józefa GACEK

09:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

10:00

+ Karol KWIATKOWSKI (od siostry Wandy)

11:00

+ Stanisława SZOSTEK oraz Anna i Czesław SZOSTEK, Maria i Stanisław WĘGIEL

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest

17:00

+ Wiktoria NOWAK - 24. rocznica śmierci

18:30

+ Karol, Maria, Władysław OWCA i zmarli z rodziny

20:30

Za Parafian

5
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Grażyna ARCZEWSKA (od koleżanki i kolegi z pracy: Bożeny Wilczura, Doroty Machnik, Barbary Klaś, Stanisławy Kurzeja, Józefa Kuchnia)

07:00

+ Maria KONIECZNA (od Domowego Kościoła w Żywcu)
+ Władysław JAŚKO

08:00

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

18:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Ludwika, Franciszek KRAWCZYK
+ Stanisław PYTLARZ

6
Listopad Wtorek
06:30

+ Mieczysław WARCHOŁ

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Krystyna KAPCIA (od pracowników firmy "Deko")

08:00

+ Aniela, Feliks i Józef oraz zmarli z rodziny MUSIAŁÓW

18:30

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Józefa i Stanisław WOJTAS

7
Listopad Środa
06:30

+ Andrzej MLYCZYŃSKI (od zakładu pogrzebowego "Gabriel")
+ Antoni - 30. rocznica śmierci

07:00

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Maria WARZAŁA (od rodziny Mądrzyków)
+ Bronisław ANIOŁ (od szwagierki Marii z rodziną)

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

8
Listopad Czwartek
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

07:00

+ Grażyna ARCZEWSKA (od koleżanek i kolegi z pracy: Bożeny Wilczura, Doroty Machnik, Barbary Klaś, Stanisławy Kurzeja, Józefa Kuchnia)

08:00

O radość życia wiecznego dla zmarłych z rodziny CHLEBEK, MILNICKICH i MILLICH

18:30

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Stanisława i Edward MALINOWSCY
+ Karolina GĄDEK (od Renaty)

9
Listopad Piątek
06:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

07:00

+ Janina SPALKE (od rodziny z Łęgu Tarnowskiego)

08:00

+ Zofia BAZYLEWICZ

18:30

O błogosławieństwo Boże, opiekę MB i zdrowie dla Marii i Franciszka WĄTORKÓW w 65. rocznicę ślubu
+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Idzi i Józefa MAŁOBŁOCCY oraz + Stanisława i Jan IGIELSCY
+ Zbigniew MADYDA w 2. rocznicę śmierci
+ Zofia GOGUL

10
Listopad Sobota
06:30

+ Maria WARZAŁA (od Marysi i Jarka z rodziną)

07:00

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Maria JAMIŃSKA (od Stanisława Urbaniaka)
+ Aniela ULMAN w 35. rocznicę śmierci oraz mąż + Stanisław, córka Maria i syn Józef

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Grażyna BARUCHA (od Dyrektora i wszystkich pracowników Przedszkola nr 83 w Krakowie)
+ Jan, + Stefania MAZUR, + Andrzej KAJTOCH

18:30

+ Stanisław JURKIN - 34. rocznica śmierci

11
Listopad Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska

09:30

+ Jarosław GORCZYCA - 8. rocznica śmierci

10:00

+ Julian PERMUS - 12. rocznica śmierci oraz rodzice Antoni i Julia

11:00

O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo oraz opiekę MB dla Michała w 13. rocznicę urodzin

12:30

W 50. rocznicę ślubu Heleny i Janusza NOWAKOWSKICH z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

17:00

+ Stefan WĄSIK - 7. rocznica śmierci

18:30

+ Julia i Jan DROŻDŻ i zmarli z rodzin

20:30

+ Maria - 2. rocznica śmierci

12
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Bogdan PIETROŃ - pierwsza msza gregoriańska

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Grażyna BARUCHA (od Janiny Jarosz z rodziną)

08:00

+ Maria KONIECZNA (od przyjaciół)

18:30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Renaty
+ Marianna GĄSIENICA - msza gregoriańska
+ Stanisław PYTLARZ

13
Listopad Wtorek
06:30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Marii i Jerzego BOGACZ w 43. rocznicę ślubu

07:00

+ Maria WARZAŁA (od Asi i Leszka z Wieliczki)
+ Aleksander SZCZERBIŃSKI (od koleżanek i kolegów z Klubu Seniora z ul. Krowoderskich Zuchów 6)

08:00

+ Marianna GĄSIENICA - ostatnia msza gregoriańska

18:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Maria WOJTUŃ

14
Listopad Środa
06:30

+ Wanda POTACZEK (od Marii i Czesława Nowak z rodziną)
+ Franciszek, Katarzyna

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Krystyna KAPCIA (od pracowników firmy "Deko")

08:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do MB Nieustającej Pomocy

15
Listopad Czwartek
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

07:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

08:00

+ Teresa RYBARSKA

18:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i jej rodziny
+ Magdalena CHRUŚCIEL - 5. rocznica śmierci, Zygmunt, Jan, Marianna KUĆMIRSCY
+ Maria WOJTUŃ (od Zespołu Charytatywnego)

16
Listopad Piątek
06:30

+ Leopold KURCZAK (od rodziny Łagosów i Paduchów)
+ Józef i o Boże błogosławieństwo dla Heleny MACAŁA

07:00

O błogosławieństwo Boże dla X Róży MB Miłosierdzia i rodzin

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Julian GÓRKA w 11. rocznicę śmierci
+ Maria, Andrzej, Józef, Ryszard SZUBOWIE

17
Listopad Sobota
06:30

+ Anna i Józef KOZŁOWSCY, Renata KOZŁOWSKA, Franciszek WOJDAŁA

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Grażyna BARUCHA (od Dyrektora i wszystkich pracowników Przedszkola nr 83 w Krakowie)

08:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Malwiny w 18. rocznicę urodzin oraz dla dziadka Henryka w 75. rocznicę urodzin
+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Maria JAMIŃSKA (od bratowej Marii z rodziną)
+ Wincenty i Władysława

18:30

O zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę MB dla Dominika DOŃCA z okazji urodzin

18
Listopad Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

09:30

+ Józef,+ Maria, + Józef

10:00

+ Jan KLESZYK - 39. rocznica śmierci

11:00

+ Krystyna BEREŹNIAK w 13. rocznicę śmierci oraz + Kazimierz i Antonina

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Mieczysław SIEDLIŃSKI i jego rodzice oraz siostra Stanisława

17:00

+ Maria, Stefan, Mieczysław, Jolanta GAWOR

18:30

+ Franciszek i Jerzy

20:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

19
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

07:00

O błogosławieństwo dla Elżbiety i jej rodziny
+ Maria WARZAŁA (od brata Leszka z rodziną)

08:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

18:30

+ Maria JAMIŃSKA (od bratowej Katarzyny)
+ Katarzyna i Jan PACZYŃSCY
+ Stanisława i Władysław, + Józef RZEŹNIK oraz + Emil i Anna KARETA

20
Listopad Wtorek
06:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

07:00

+ Anna i Stanisław
+ Maria BROŻEK w 1. rocznicę śmierci (od przyjaciół z pracy)

08:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny z okazji imienin i opiekę MB dla całej rodziny

18:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Czesław BACŁAWSKI w 11. rocznicę śmierci

21
Listopad Środa
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Irena PAJDA w rocznicę śmierci

07:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Stefania FRANCZAK w 37. rocznicę śmierci oraz + Stefan ROSIEK w 3. rocznicę śmierci

08:00

+ Grażyna ARCZEWSKA (od koleżanki z pracy Heleny Chyła)

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

22
Listopad Czwartek
06:30

+ Maria i Ryszard WARZAŁA (od Katarzyny i Andrzeja Starzyk)

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

08:00

+ Józef ROMANOWSKI w 1. rocznicę śmierci

18:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Andrzej w 32. rocznicę śmierci, + Adam w 11. rocznicę śmierci oraz Matylda i Jan

23
Listopad Piątek
06:30

O zdrowie i łaskę wiary dla Katarzyny
+ Wanda POTACZEK (od siostrzeńca z rodziną)

07:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

08:00

+ Grażyna ARCZEWSKA (od koleżanki z pracy Marii Drabik)

18:30

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Artura w 2. rocznicę urodzin oraz dla jego rodziców
Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu
+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Zofia i Stanisław KUDŁACZ
+ Jacek KOWALSKI (od Justyny)

24
Listopad Sobota
06:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

07:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza
+ Jadwiga CZAJKOWSKA

08:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Grażyna BARUCHA (od Grażyny i Tadeusza Obrzut)
+ Władysław JAŚKO (od rodziny Zalesińskich)
+ Stanisław PYTLARZ

18:30

+ Cecylia CEBULA, Stanisław
+ Jacek KOWALSKI(od Zofii Kapral)

25
Listopad Niedziela
06:30

+ Zbigniew LUSINA oraz wszyscy zmarli z rodziny

08:00

+ Jarosław, Tadeusz, Józef, Augustyna NOWAK

09:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

10:00

+ Adam PERMUS - 12. rocznica śmierci oraz pradziadkowie Jan i Maria RUMAN

11:00

+ Zdzisław SZCZESZEK (od rodziny)

12:30

+ Zdzisława, Stanisława, Jan, Włodzimierz SKALSCY
+ Katarzyna NOGA oraz Franciszek i Stanisław

17:00

+ Kornela i Zygmunt SOŁTYSIKOWIE i zmarli z rodzin

18:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

20:30

+ Ryszard MUSIAŁ - 20. rocznica śmierci

26
Listopad Poniedziałek
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

07:00

Za Parafian

08:00

+ Grażyna ARCZEWSKA (od Katarzyny i Michała Kantor)

18:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Maria JAMIŃSKA (od Marii Brusińskiej)
+ Helena i Zdzisław BUREK

27
Listopad Wtorek
06:30

+ Maria WARZAŁA (od cioci Aliny Janusz)

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

08:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

18:30

W intencji wszystkich zmarłych członków Róż Żywego Różańca Świętego, o radość życia wiecznego
+ Władysław JAŚKO (od Zofii Januś)

28
Listopad Środa
06:30

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska
+ Zdzisław KLESZYK w dniu imienin

07:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

08:00

+ Zdzisław GALON w dniu imienin

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

29
Listopad Czwartek
06:30

Rez.

07:00

+ Ludwik PROSTACKI - msza gregoriańska

08:00

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska

18:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo w 70. rocznicę urodzin Krystyny i 75. rocznicę urodzin Stefana oraz w 48. rocznicę ślubu
+ Elżbieta CHMIELEWSKA - 8. rocznica śmierci oaz zmarli z rodzin CHMIELEWSKICH, PASTERNAKÓW, RYZNERÓW, SAKÓW

30
Listopad Piątek
06:30

+ Bogdan PIETROŃ - msza gregoriańska
+ Marian NĘCKA - 22. rocznica śmierci, syn Ryszard i zmarli z rodziny

07:00

+ Maria WARZAŁA (od Teresy i Władysława Nowak)

08:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Andrzeja w dniu imienin

18:30

+ Andrzej i Anna SAMOLEJ, Stanisław MADEJSKI
+ Ludwik PROSTACKI - ostatnia msza gregoriańska
+ Piotr ORACZYŃSKI w 2. rocznicę śmierci

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne