Jadwiga Kraków
wyszukiwarka
Czwartek, 28 maja 2020 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira Czwartek VII tygodnia okresu wielkanocnego

Kalendarz intencji

»»
1
Marzec Niedziela
06:30

+ Marian RAJS (od dyrekcji i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krakowie)

08:00

+ Franciszka, Józef i zmarli z rodziny ŁACH

09:30

+ Wiktoria i Stanisław ŁACH oraz + Rozalia i Franciszek CHMIEL

10:00

+ Stefan DZIAMBA - ostatnia msza gregoriańska

11:00

+ Elżbieta SALAMOŃCZYK - 2. rocznica śmierci

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Apolonia DZIAMBA - pierwsza msza gregoriańska

17:00

+ Antoni MĘTEL (od Doroty i Łukasza Kwinta z Książnic)

18:30

+ Mieczysława

20:30

+ Andrzej NALEPA - pierwsza msza gregoriańska

2
Marzec Poniedziałek
06:30

Za Parafian

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Stanisław DZIURA (od cioci Kazimiery ze Swoszowej)

08:00

+ Antonina RAJTAR (od Izabeli i Henryka Pochopień z dziećmi)

18:30

+ Adam KIWAŁA (od chrześnicy Pauliny z rodzinami)
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

3
Marzec Wtorek
06:30

+ Antoni MĘTEL (od Andrzeja Górka z rodziną)

07:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Stefania, Franciszek i Zuzanna

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

+ Józef HALIK (od żony i syna Pawła)
Rez.

4
Marzec Środa
06:30

+ Kazimiera i Henryk KUBICA
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

07:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

08:00

+ Kazimierz MYSZKA i zmarli z rodziny

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

5
Marzec Czwartek
06:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

07:00

+ Antoni MĘTEL (od rodziny Mętel z Łężkowic)

08:00

+ Kazimierz, Maria, Franciszek

18:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Mateusz i Karolina RACHWALIK i zmarli z rodziny

6
Marzec Piątek
06:30

+ Irena KRAWCZYK (od brata z rodziną)

07:00

+ Grzegorz NIEZGODA

08:00

+ Józef HALIK (od bratanka Krzysztofa z rodziną z Naprawy)

17:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

18:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Józef OSTAFIN - 20. rocznica śmierci
+ Małgorzata GAWRYLUK oraz + Marianna i Stefan TYRKOWSCY
+ Leon BORCZ (od Jacka Tumidajewicza z rodziną)

7
Marzec Sobota
06:30

+ Grzegorz NIEZGODA

07:00

+ Antonina RAJTAR (od Agnieszki i Pawła Pochopień z rodziną)

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Halina ŻELAZNY w 5. rocznicę śmierci (od mamy i od rodzeństwa)

18:30

Rez.

8
Marzec Niedziela
06:30

Za Jakuba i Stanisławę RYCHLICKICH, Emila i Stanisławę RYCHLICKICH, Czesława, Franciszka, Izabelę, Pawła RYCHLICKICH, Stefanię WROBEL i zmarłych z ich rodzin

08:00

+ Antoni MĘTEL (od rodziny z Jaroszówki)

09:30

+ Regina KADŁUCZKA

10:00

+ Janina MIERNIK - 1. rocznica śmierci

11:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Filipa w 1. rocznicę urodzin

12:30

+ Antonina RAJTAR (od Anny i Grzegorza Pochopień z rodziną)
+ Antoni NALEPA - msza gregoriańska

17:00

+ Rozalia, + Eugeniusz KULMA oraz + syn Andrzej

18:30

+ Czesław i Józefa w 11. rocznicę śmierci

20:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

9
Marzec Poniedziałek
06:30

Za Parafian
+ Władysław i + Anna - 100. rocznica urodzin

07:00

+ Jan URBANIAK (od Zofii Franczyk z rodziną)
+ Irena KRAWCZYK (od rodziny Kulig i Salamon z Jasienia)

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Wiesława NOWORYTA - 9. rocznica śmierci
+ Dorota KRAŃSKA - 1. rocznica śmierci (od córki z mężem i wnukiem)

10
Marzec Wtorek
06:30

+ Władysława SKOCZYLAS

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Maria MAJKA (od uczennicy)

08:00

+ Halina ŻELAZNY - 5. rocznica śmierci
+ Maria MAJKA (od uczennicy)

18:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Mieczysław Bednarski w 53. rocznicę śmierci

11
Marzec Środa
06:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Czesław ARCZEWSKI w 1. rocznicę śmierci

07:00

+ Antoni MĘTEL (od kolegi Wiktora Maślaka z rodziną)
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

08:00

+ Józef w 28. rocznicę śmierci i żona Melania

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

12
Marzec Czwartek
06:30

+ Jan URBANIAK (od kuzynki Haliny z rodziną)

07:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

+ Adam KIWAŁA (od rodziny Włosków i Panyków)
+ Wanda PODKOWIŃSKA - 5. rocznica śmierci

13
Marzec Piątek
06:30

O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Krystyny w dniu imienin
+ Anna SIKORA (od Ryszarda i Aliny Ciura z rodziną)

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

08:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny w dniu imienin i opiekę Bożą dla rodziny Cyganków, Zębalów i Bubaków

18:30

O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Bożeny w dniu imienin i jej rodziny
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Wiesława POKLUDA (od synowej i wnuków)

14
Marzec Sobota
06:30

+ Kazimierz JĘDRZEJOWSKI - 38. rocznica śmierci

07:00

+ Stanisław DZIURA (od teściowej Anny)
+ Matylda SZUBARGA

08:00

+ Helena NOWICKA - 8. rocznica śmierci oraz + Zygmunt NOWICKI
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Adam KIWAŁA (od syna Tomka z rodziną)

18:30

+ Tadeusz - 10. rocznica śmierci, + Marta, Stanisław, Kazimierz WYGODA

15
Marzec Niedziela
06:30

+ Zbigniew KUBAS i zmarli z rodziny

08:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

09:30

+ Leon BORCZ

10:00

+ Bogumiła Permus – 9. rocznica śmierci oraz Tadeusz Permus – 1. rocznica śmierci

11:00

Dziękczynna w 80. rocznicę urodzin Zofii DACH z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB
+ Krystyna, + Kazimierz, + Antonina BEREŹNIAK

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

17:00

+ Władysław CHORWAT - 9. rocznica śmierci oraz rodzice Helena i Walenty ŻOŁNIEREK

18:30

+ Krystyna Hohorowska z okazji imienin

20:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

16
Marzec Poniedziałek
06:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

07:00

Za Parafian

08:00

+ Antoni MĘTEL (od Augusta Majki i córek)

18:30

+ Zofia NOWAK w 9. rocznicę śmierci
+ Czesława MARZEC i córka + Anna w rocznicę śmierci
+ Antonina RAJTAR (od rodziny Miszczaków ze Ślemienia)

17
Marzec Wtorek
06:30

+ Stanisław WALASZEK (od zakładu pogrzebowego GABRIEL)

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Anna SIKORA (od brata Józefa z rodziną)

08:00

+ Władysława i Wincenty

18:30

Dziękczynno-błagalna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Karoliny w 25. rocznicę urodzin
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

18
Marzec Środa
06:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Irena KRAWCZYK (od sąsiadów z Jasienia)

07:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Jan URBANIAK (od koleżanek i kolegów z firmy NESCO)

08:00

+ Aniela KUKUŁA w 8. rocznicę śmierci i zmarli z rodzin KUKUŁA i HARŁOZA

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

19
Marzec Czwartek
06:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

07:00

+ Józef, Józefa MILEWSCY
+ Józefa, z rodz. NOWAKÓW, KWAŚNYCH, WILKÓW

08:00

+ Józefa PITALA

18:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
Rez.

20
Marzec Piątek
06:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Jerzy HYRIAK

07:00

+ Genowefa, Andrzej, Henryk i Jerzy FERDEK

07:00

+ Genowefa, Andrzej, Henryk i Jerzy FERDEK

08:00

+ Julia

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Katarzyna DRĄG (od Marka i jego rodziców)
+ Adam KIWAŁA (od koleżanek i kolegów Tomka)

21
Marzec Sobota
06:30

+ Antoni MĘTEL (od chrześnicy z rodziną ze Stręgoborzyc)

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Anna SIKORA (od Genowefy Zydroń z rodziną)

08:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Stanisław DZIURA (od żony Zofii z synami)
+ Jan URBANIAK (od rodziny Nosal)
+ Marta, Maciej, Bogusław, Maria

18:30

+ Kazimierz GOGACZ
Rez.

22
Marzec Niedziela
06:30

+ Karol, Anna KONIOR w rocznicę śmierci

08:00

+ Maria, Karol, Władysław, Teresa, Rozalia, Józef, Wojciech OWCA

09:30

Rez.

10:00

+ Józef BIADOŃ - 6. rocznica śmierci

11:00

+ Edward KUCIŃSKI - 8. rocznica śmierci

12:30

+ Krystyna HOHOROWSKA - 3. rocznica śmierci
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

17:00

+ Marianna i Wojciech KUKUŁKA oraz + Stanisława KUKUŁKA w 3. rocznicę śmierci

18:30

+ Zofia i Józef BUBULA, + Stefania i Józef KITA

20:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

23
Marzec Poniedziałek
06:30

Za Parafian
+ Stanisław ULMAN - 28. rocznica śmierci, + Aniela (żona), + Maria (córka), + Józef (syn)

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Irena SMYRAK - 3. rocznica śmierci

08:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

18:30

O Boże błogosławieństwo, opiekę MB w 55. rocznicę urodzin Krzysztofa
+ Antoni MĘTEL (od Jadwigi i Józefa Mętel z Gdowa)
+ Krystyna CIEŚLIK

24
Marzec Wtorek
06:30

+ Anna SIKORA (od męża)

07:00

+ Władysław ZIOBRO w 25. rocznicę śmierci oraz żona + Maria i córka + Grażyna
+ Stanisław WALASZEK (od rodziny Cichoniów i Rudków)

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Zmarli rodzice: Helena, Stanisław, mąż Tadeusz i zmarli z rodziny

25
Marzec Środa
06:30

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Monika PROCAK (od koleżanek i kolegów z pracy)

07:00

+ Karol WALAS oraz + Zuzanna (żona)
Rez.

08:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

26
Marzec Czwartek
06:30

+ Andrzej WÓJCIK w 10. rocznicę śmierci

07:00

++ rodzice + Bronisława, Stanisław WIKIERAK

08:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

18:30

+ Ewa MATUSZCZYK
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska
+ Aleksander CZERWIŃSKI - 1. rocznica śmierci (od żony z rodziną)

27
Marzec Piątek
06:30

+ Ludwik GARCZYŃSKI
+ Ryszard DYRDA (od Emilii Słabońskiej)

07:00

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

08:00

Rez.

18:30

+ Bogumiła RACHWAŁ
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Jan CZUMA w 26. rocznicę śmierci
+ Adam KIWAŁA (od Barbary i Kazimierza Cichostępskich)
+ Józef KUMALA - 27. rocznica śmierci

28
Marzec Sobota
06:30

+ Andrzej PRUTA (od Magdaleny i Waldemara Mazur z rodziną)

07:00

+ Antoni MĘTEL (od szwagierki Stanisławy Mętel z Pierzchowa)

08:00

W 1. rocznicę urodzin Maksymiliana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o błogosławieństwo Boże
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa w 25. rocznicę urodzin
+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska
+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

18:30

+ Krystyna NĘDZA - 12. rocznica śmierci, Ewa SZANIAWSKA - 9. rocznica śmierci, zmarli z rodziny SZANIAWSKICH, + Magdalena, + August

29
Marzec Niedziela
06:30

O zdrowie, błogosławieństwo i pomoc Ducha Świętego w podejmowaniu ważnych decyzji dla Łukasza

08:00

+ Maria i Józef KRÓL z synem Zbigniewiem

09:30

+ Zofia MORYS w 10. rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny MORYS

10:00

+ Andrzej NALEPA - msza gregoriańska

11:00

+ Krystyna SZAFRANIEC - 14. rocznica śmierci

12:30

+ Stefania, Piotr, Marian WYKURZ
+ Piotr GŁUSZEK, Jarosław GORCZYCA

17:00

+ Józef JANKOWSKI - 3. rocznica śmierci

18:30

+ Jan FILIPOWSKI - 23. rocznica śmierci i zmarli z rodziny

20:30

+ Apolonia DZIAMBA - msza gregoriańska

30
Marzec Poniedziałek
06:30

O radość życia wiecznego dla Genowefy i Władysława GŁOGOWSKICH oraz rodziców
+ Aniela i Franciszek TOKARZESCY
Rez.

07:00

+ Andrzej NALEPA - ostatnia msza gregoriańska
+ Stanisław WALASZEK (od rodziny Sąsiadków)

08:00

+ Stanisław i Stanisława KOTULSCY w rocznicę śmierci

18:30

+ Apolonia DZIAMBA - ostatnia msza gregoriańska
+ Antoni MĘTEL (od Franciszka Mętla z rodziną z Pierzchowa)
+ Grażyna ARCZEWSKA - 2. rocznica śmierci

31
Marzec Wtorek
06:30

Za Parafian

07:00

+ Józef CHLEBEK - 21. rocznica śmierci, Czesława, Jan
Rez.

08:00

+ Stanisław DZIURA (od rodziny Paszyńskich)

18:30

+ Krystyna BODZENTA - 15. rocznica śmierci
+ Zofia i Edward ZIÓŁKO oraz zięć Adam
+ Maria KWAPNIEWSKA w 1. rocznicę śmierci, Anna WOJCIECHOWSKA w 30. rocznicę śmierci, + Adam RUDNIK w 22. rocznicę śmierci, + Józef KULISA

 

 

Parafia Rzymskokatolicka
ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Msze św. w dni powszednie

6:30 | 7:00 | 8:00 | 18:30

Msze św. w Niedziele i Święta

18:30 (sobota)

6:30 | 8:00 | 9:30 | 10:00 (kaplica MB)

11:00 | 12:30 | 17:00 | 18:30 | 20:30

Newsletter

Niestety nie udało się potwierdzić adresu email. Prawidłowy format adresu to "nazwa@domena". Niestety nie udało się zachwać danych kontaktowych. Proszę spróbować ponownie. Dziękujemy za dodanie swoich danych kontaktowych. Podany adres jest już dodany do listy.

projektowanie stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne