Kalendarz intencji

»»
Dziś | Dzień | Tydzień | Miesiąc 2017
15
Październik Niedziela
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w 25. rocznicę ślubu Joanny i Janusza

09:30

+ Marianna WÓJTOWICZ - 2. rocznica śmierci

10:00

+ Gustaw TWARÓG - 25. rocznica śmierci

11:00

+ Józef RAPACZ - 28. rocznica śmierci oraz Włodzimierz, Zuzanna, Marian i Wiktoria

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Stefan WĄSIK w 6. rocznicę śmierci

17:00

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Marcina w 4. rocznicę urodzin

18:30

+ Wiktoria MIKŁASZ - 17. rocznica śmierci

20:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

16
Październik Poniedziałek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Teresy w dniu imienin
Za Parafian

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

18:30

+ Maria i Andrzej, Józef, Ryszard SZUBOWIE
+ Władysława STASIAK (od rodziny Mazur)
+ Władysława, Czesław, Jan, Józef, zmarli rodzice, Jan, Tadeusz, Piotr, Władysław
+ Cecylia KŁAPUT w 1. rocznicę śmierci

17
Październik Wtorek
06:30

+ Janina KULA - 6. rocznica śmierci

07:00

+ Wincenty i Władysława
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

08:00

Dziękczynno-błagalna w 47. rocznicę ślubu Barbary i Ryszarda

18:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Jacek PIĄTEK w 12. rocznicę śmierci
+ Henryk MADEJ i rodzice
+ Renata Kozłowska, Anna i Józef, Franciszek Wojdała

18
Październik Środa
06:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Józef KNAPCZYK (od rodziny BIEDROM z Limanowej)

07:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące
+ Edward DZIADOSZ (od rodziny Wójtowiczów)
+ Krzysztof JUSZCZAK (od syna Janusza z rodziną)

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

18:30

W intencjach Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

19
Październik Czwartek
06:30

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

07:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

08:00

O zdrowie dla męża Miłowita i syna Tomasza
W intencji Agnes i jej rodziny, o Bożą łaskę i błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i świętych patronów

18:30

+ Władysław KUCIA w 16. rocznicę śmierci
+ Zdzisław ROGÓŻ (od syna Tomasza z żoną Anną i dziećmi)

20
Październik Piątek
06:30

+ Andrzej ŻELECHOWSKI
+ Edward DZIADOSZ

07:00

+ Elżbieta TAŁACH (od rodziny Wójcików z Osielca)

08:00

+ Jadwiga JAKUBOWSKA (od sąsiadów)

18:30

O miłosierdzie Boże dla zmarłych wypominanych w naszym kościele
+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Ryszard RAŹNY (od współpracowników z oddziału hematologii)

21
Październik Sobota
06:30

+ Wacława i Jan

07:00

+ Edward DZIADOSZ (od rodziny Edwarda Gorgosza)

08:00

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska
+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska
+ Zdzisław ROGÓŻ (od teściów syna Tomasza)
+ Eufemia - 9. rocznica śmierci i Stanisław - 21. rocznica śmierci

18:30

+ Karol - 24. rocznica śmierci, Władysław - 1. rocznica śmierci oraz + Maria OWCA i zmarli z rodziny
+ Zbigniew, Mieczysław i Maria oraz zmarli z rodzin

22
Październik Niedziela
06:30

Za Parafian

08:00

+ Danuta KURZEC - msza gregoriańska

09:30

+ Robert POLAŃSKI - msza gregoriańska

10:00

+ Stanisław, Leokadia SROKA, Stanisław, Konrad KARCZ

11:00

+ Jan - 21. rocznica śmierci, Józef, Karolina SZCZEPANOWSCY

12:30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę MB w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Józefa
+ Stanisława SZOSTEK oraz Anna i Czesław SZOSTEK, Maria i Stanisław WĘGIEL oraz Genowefa KUC

17:00

+ Edward Cieślik w 9. rocznicę śmierci oraz + Arkadiusz

18:30

+ Anna - 10. rocznica śmierci i Stanisław - 20. rocznica śmierci BYRGIEL

20:30

+ Stanisława i Tadeusz RUP, + ks. Władysław RUP, + Ewa, Teodor RUP, + Elżbieta i Stanisław JACHIMOWSCY