Kalendarz intencji

»»
Dziś | Dzień | Tydzień | Miesiąc 2020
26
Styczeń Niedziela
06:30

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Grzegorza i jego rodziny

08:00

+ Antonina RAJTAR (od Zofii z synem Damianem)

09:30

+ Jan UCHMAN w 19. rocznicę śmierci

10:00

+ Marian FURLAGA w 1. rocznicę śmierci

11:00

+ Stefania WÓJTOWICZ w 13. rocznicę śmierci

12:30

+ Maria ŻAK - msza gregoriańska
+ Stanisław IMIOŁEK - 29. rocznica śmierci

17:00

+ Józef NIZIOŁEK (od żony)

18:30

Dziękczynno-błagalna w intencji Franciszka z okazji 1. rocznicy urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo

20:30

+ Władysława BUCZAK

27
Styczeń Poniedziałek
06:30

Za Parafian

07:00

+ Jan

08:00

+ Kazimierz - 29. rocznica śmierci oraz zmarli rodzice

18:30

+ Maria ŻAK - msza gregoriańska
+ Franciszek KOZUB (od Ewy Król z rodziną)

28
Styczeń Wtorek
06:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny

07:00

Dziękczynno-błagalna z podziękowaniem za dotychczasowe łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę MB dla Wojciecha ŻAKA z okazji 70. rocznicy urodzin

08:00

+ Maria ŻAK - msza gregoriańska
+ Andrzej WYSPIAŃSKI i zmarli z rodziny WYSPIAŃSKICH

18:30

W intencji Szymona w 30. rocznicę urodzin, dziękując za łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Bożej (od babci Marysi i dziadka Stanisława)

29
Styczeń Środa
06:30

+ Maria ŻAK - msza gregoriańska

07:00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Dominika

08:00

+ Tadeusz OLEKSY (od żony Józefy)

18:30

Zbiorowa w intencjach Nowenny do MBNP

30
Styczeń Czwartek
06:30

+ Irena BIAŁECKA (od pracowników ochrony z Elektrowni w Skawinie)

07:00

+ Maria ŻAK - ostatnia msza gregoriańska

08:00

+ Tadeusz OLEKSY (od Stefana Krzywdy z rodziną)

18:30

+ Antonina RAJTAR (od Katarzyny z Agnieszką)

31
Styczeń Piątek
06:30

+ Józef HALIK (od Jarosława i Katarzyny Patoń)

07:00

+ Eugeniusz ZAJĄC

08:00

+ Krystyna POLACZEK (od rodziny Dobrzyniak)

18:30

+ Joanna
+ Julian ZIĘBA (od rodziny Wójcików i Tobiaszów)

1
Luty Sobota
06:30

+ Tamara PETRYK w 1. rocznicę śmierci

07:00

+ Tadeusz OLEKSY (od rodziny Knapik z dziećmi)
+ Stefan DZIAMBA - pierwsza msza gregoriańska

08:00

+ Krystyna GUZIK (od wnuczki Renaty)
+ Adam ZAJĄCZKOWSKI w 9. rocznicę śmierci

18:30

+ Antoni MĘTEL (od rodziny Bury)

2
Luty Niedziela
06:30

+ Maria i Tadeusz ŚWIERK

08:00

+ Zygmunt SOŁTYSIK, + żona Kornela i zmarli z rodzin

09:30

+ Kazimiera KUBICA w 2. rocznicę śmierci oraz + Henryk

10:00

+ Józef NIZIOŁEK (od syna Pawła z rodziną)

11:00

+ Mieczysław PUCHAŁA - 6. rocznica śmierci

12:30

W intencji dzieci przyjmujących chrzest
+ Stefan DZIAMBA - msza gregoriańska

17:00

+ Maria NATANEK - 15. rocznica śmierci

18:30

+ Jan TEKIELA w 5. rocznicę śmierci i żona + Janina

20:30

+ Władysław PAWLIK w 28. rocznicę śmierci oraz + Leon PAWLIK w 17. rocznicę śmierci