Wtorek, 23 sierpnia 2017 r. imieniny: Apolinarego, Miły, Róży Środa XXI tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Róży z Limy

Róże Różańcowe

Róże Różańcowe 6 marca 2011 wyświetleń: 6733
Tematy: duszpasterstwo (114) | ludzie (57) | NMP (6) |

Różańcowa wspólnota

W naszej parafii obecnie swoją modlitewną posługę pełni 14 Róż Różańcowych.

Róża I Niepokalanego Poczęcia NMP

– zelatorka Lidia Kőlbel
Róża XIV NMP Królowej i Matki Pięknej Miłości
– zelator Tomasz Szablewski

Jest to największa grupa modlitewna naszej parafii.
Wspólne spotkanie modlitewne i zmianka tajemnic różańcowych odbywa się po wieczornej Mszy Świętej
w pierwszy poniedziałek miesiąca. Chętnych do włączenia się w Żywy Różaniec
prosimy o kontakt z ks. Jackiem Kuczmierem  - opiekunem Róż. E-mail: beta1229@wp.pl

Intencje Różańca świętego na rok 2014/ 2015

LIPIEC; SIERPIEŃ – aby przebywający na wakacjach odkrywali w pięknie natury obecność Boga i pełni sił wracali do swoich obowiązków.

WRZESIEŃ – aby wychowanie dzieci i młodzieży naszej Ojczyzny prowadziło ich do miłości Boga i bliźniego.

PAŹDZIERNIK  - aby Pan dał pokój najbardziej udręczonym przez wojnę i przemoc regionom świata.

LISTOPAD – aby zmarli w naszych rodzinach osiągnęli Królestwo Boże obiecane im przy chrzcie świętym

GRUDZIEŃ - aby narodziny Odkupiciela przyniosły pokój i nadzieję wszystkim ludziom dobrej woli.

STYCZEŃ - aby chorzy i cierpiący otaczani byli miłością i pomocą, których potrzebują, by godnie żyć.

LUTY - aby osoby, które cierpią z powodu samotności, zaznały bliskości Boga i wsparcia ze strony braci.

MARZEC – aby czas Wielkiego Postu i rekolekcji wydawał owoce wiary w ludzkich sercach.

KWIECIEŃ – aby nasze rodziny były Bogiem silne i panowała w nich atmosfera Bożej miłości i wzajemnego poszanowania

MAJ – aby przyjmujący sakramenty święte umacniali swoją wiarę i więź z Chrystusem.

CZERWIEC – aby Polacy pracujący i mieszkający za granicami naszej Ojczyzny nie zapominali o wierze i tradycji.

ost. aktualizacja: 2014-09-11

2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone