Ogłoszenia na 2. Niedzielę Zwykłą

14 stycznia Odsłon: 507

Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas cotygodniowych nabożeństw: w środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek od 17:00 ponad godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu kończąca się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

• w środę  - wspomnienie św. Antoniego, opata
  • w piątek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia składamy Siostrze Małgorzacie - Przełożonej domu Sióstr Nazaretanek, która w czwartek będzie obchodzić imieniny. Życzymy łask Bożych w pracy charytatywnej i w życiu zakonnym.

• Trwa tegoroczna kolęda. Całościowy harmonogram odwiedzin jest wywieszony na drzwiach wejściowych do kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Bardzo prosimy, by zapoznać się z nim i umożliwić spotkanie duszpasterskie w podanym terminie. Po kilku latach wróciliśmy do dawnej formy odwiedzin duszpasterskich, czyli o wizycie powiadamiają wcześniej ministranci, którzy dzwonią do każdego mieszkania. Dlatego w tym roku nie ma już potrzeby zgłaszania w parafii chęci zaproszenia księdza na kolędę.
  • W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie, jak co miesiąc, kolejną składką inwestycyjną, w całości przeznaczoną na trwający remont okien, witraży i świetlików dachowych w kościele.
  • Nasza parafia poszukuje osoby do pracy przy sprzątaniu kościoła. Zainteresowani mogą się zgłosić do zakrystii.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Stanisław Sędziwy z ul. Krowoderskich Zuchów 20, Stanisław Wężyk  z ul. Krowoderskich Zuchów 20, Janina Bacławska z ul. Opolskiej 23, Elżbieta Kołodziejczyk z ul. Stachiewicza 25, Wacław Marszałek z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Bolesław Płotnicki z ul. Krowoderskich Zuchów 17 i Renata Włodek z ul. Krowoderskich Zuchów 23. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

27 kwietnia 2024