Ogłoszenia na 31. Niedzielę Zwykłą

04 listopada 2023r. Odsłon: 591

W środę 8 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszej Patronki św. Jadwigi Królowej. Głównym motywem tej comiesięcznej modlitwy jest troska o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty, ale także prośba o pomoc w dobrym rozeznaniu życiowego powołania przez młodych ludzi.

• w czwartek - rocznica poświęcenia bazyliki na Lateranie
  • w piątek      - wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • w sobotę     - wsp. św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto Niepodległości

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkiego dobra.

• W czasie nabożeństwa do św. Jadwigi odczytujemy również prośby indywidualne zapisane na kartkach, które przez cały miesiąc można wrzucać do skrzynki przy figurze św. Jadwigi. Na koniec nabożeństwa udzielane jest indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy do udziału w modlitwie za przyczyną naszej Patronki.
  • Zapraszamy na różaniec za zmarłych z wypominkami, który odmawiamy codziennie w kościele o godz. 18:00.
  • Dzisiaj Zespół Charytatywny zbiera do puszek datki na kuchnię dla ubogich św. Jadwigi.
  • Natomiast w ubiegłym tygodniu, podczas zbiórki dla chorego Stasia Kaupasa, udało się zebrać ponad 12 tysięcy złotych. Rodzice Stasia z całego serca dziękują za pomoc, czyli za każdy datek i modlitwę.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Zbigniew Kępa z ul. Kluczborskiej 5 i Władysława Wierzbicka z ul. Stachiewicza 45. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

27 kwietnia 2024