18 stycznia 2019r. Odsłon: 1113

• w czwartek       - wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła
  • w piątek            - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
  • w sobotę           - wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy jutro i pojutrze obchodzą swoje święta, składamy najlepsze życzenia łask Bożych, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

• Parafialny Klub Sportowy Jadwiga  zwraca się z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku. Można to zrobić wpisując KRS naszego klubu w rozliczeniu podatkowym za 2018 rok. W zeszłym roku zebrano w ten sposób około 15 tysięcy złotych. Środki te przeznaczono na zakup sprzętu sportowego, organizację akcji "Lato w mieście" oraz na dofinansownie  wyjazdów wakacyjnych. Również w tym roku prosimy o wsparcie. Nr KRS niezbędny do przekazania podatku znajduje się na stronie internetowej Klubu oraz na ulotkach przy drzwiach kościoła.
  • Podczas ferii zimowych PKS Jadwiga prowadzi akcję Zima w mieście. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 - 18.00 oraz we wtorek i czwartek w godz. 10.00 - 12.00 na dużą salę gimnastyczną na zajęcia sportowe (min. piłkę nożną, siatkówkę, gry i zabawy). We wtorek i piątek odbędą się zajęcia warsztatowe z gimnastyki sportowej na małej sali gimnastycznej w godz.16.00 - 18.00. Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież zainteresowane spędzaniem wolnego czasu aktywnie. Zajęcia są nieodpłatne. Obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie.
  • Dyrektor i grono pedagogiczne Samorządowego Przedszkola nr 130 w Krakowie, ul. Krowoderskich Zuchów 28, zaprasza rodziców wraz z pociechami do przedszkola na Miesiąc otwartych drzwi. Przedszkole zaprasza przez cały luty w każdy wtorek, środę i czwartek w godz. od 16:00 do 17:00.
  • W przyszłą niedzielę przy naszym kościele kwestować będą przedstawiciele fundacji Promień Nadziei.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Stanisław Marchewka z ul. Stachiewicza 27, Zofia Chudzik z ul. Stachiewicza 29, Jerzy Hyrjak z ul. Łokietka 47 i Czesława Ciombor z ul. Krowoderskich Zuchów 20. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

9 maja 2024