16 sierpnia 2014r. Odsłon: 1960

W środę Nowenna do Matki Bożej Niesutającej Pomocy o godz. 18:00, a w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Adorację kończy po godzinie 18:00 wspólne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego wraz z litanią do św. Jana Pawła II. Zapraszamy.

• w środę       - wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • w czwartek - wspomnienie św. Piusa X, papieża
  • w piątek      - wspomnienie NMP Królowej

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy potrzebnych łask i opieki Matki Bożej.

• Nasz Klub Sportowy "Jadwiga" zaprasza na akcję „Lato w mieście”. Zajęcia odbywają się w godz. 16:00 - 18:00 na boisku obok kościoła. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Zajęcia są bezpłatne.
  • Spotkanie Zespołu Charytatywnego odbędzie się w następny poniedziałek 25 sierpnia, po Mszy św. wieczornej.
  • Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje autokarowy wyjazd na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w niedzielę 7 września br. Wyjazd z parkingu przy kościele o godzinie 7:00, a powrót około godz. 16:00. Koszt - 15 zł. od osoby, płatne w autokarze. Zapisy chętnych w zakrystii.
  • Dzisiaj po Mszach świętych można wspomóc materialnie niepełnosprawnego Wojciecha Wójcika, który zbiera środki na poważną operację. Więcej o jego sytuacji można przeczytać na plakatach przy wyjściach z kościoła. W imieniu Wojtka i jego rodziny prosimy o pomoc.
  • W przyszłą niedzielę będzie można kupić przed kościołem książkę Andrzeja Kurdziela „Św. Jan Paweł II żyje pośród nas”. Są to wspomnienia spotkań z Ojcem Świętym wielu znanych krakowskich duchownych.
  • Wszystkim wypoczywającym życzymy na przedostatni tydzień wakacji bezpiecznych podróży, dobrej pogody i owocnego odpoczynku, dla ciała i dla ducha.
  • Pomódlmy się o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do Pana. Są to śp.: Józefa Mikołajczyk z ul. Krowoderskich Zuchów 25, Beata Sojka z ul. Stachiewicza 27 i Jacek Węgrzynek z ul. Gnieźnieńskiej 24. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.