23 stycznia 2015r. Odsłon: 1789

• we wtorek         - wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  • w środę             - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana
  • w sobotę           - wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

• W przyszłą niedzielę Zespół Charytatywny przeprowadzi tradycyjną zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Za każdy dar serca z góry dziękujemy.
  • Parafialny Klub Sportowy „Jadwiga” informuje, że są jeszcze wolne miejsca na obozy zimowe. Szczegółowe informacje w biurze klubu, a także w biuletynie.
  • Ks. Dariusz Oko organizuje pielgrzymkę na Antarktydę. Informacje w gablotce i na stronie internetowej.
  • Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Samorządowego Przedszkola nr 130 mieszczącego się przy ul. Krowoderskich Zuchów 28 serdecznie zaprasza Rodziców wraz z pociechami do swojego przedszkola na „Miesiąc otwartych drzwi” od poniedziałku do środy w godz. od 16:00 do 17:00 przez cały miesiąc luty.
  • Trwa wizyta duszpasterska. Program kolędy jest umieszczony na drzwiach wejściowych kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Z przedsionka kościoła można jeszcze zabierać wodę święconą na kolędę.
  • Więcej bieżących informacji znajdziemy w dzisiejszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Jan Szpak z ul. Batalionu „Skała” AK 10, Bronisław Kosiba z ul. Opolskiej 61, Janina Fiedor z ul. Krowoderskich Zuchów 15 i Rudolf Biale z ul. Krowoderskich Zuchów 9. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.