loading...

Ogłoszenia na 11. Niedzielę Zwykłą

12 czerwca Odsłon: 207

W piątek 18 czerwca młodzież z klas VIII przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli im bp Jan Zając podczas osobnej Mszy świętej o godz. 16:00. Prosimy o modlitwę w intencji przyjmujących sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • w poniedziałek - wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  • w czwartek       - wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożych łask i opieki Matki Najświętszej.

  • Zgodnie z najnowszymi przepisami, podczas Mszy świętych i nabożeństw w kościołach może być zajętych najwyżej 50% miejsc siedzących. Limit nie dotyczy osób już zaszczepionych. Prosimy o zachowywanie tego zalecenia oraz zasad dotyczących dezynfekcji, maseczek, spowiedzi i Komunii świętej. W przyszłą niedzielę przestanie obowiązywać dyspensa od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej. Na stronie internetowej parafii ciągle trwa transmisja z naszego kościoła.
  • Dzisiaj członkowie Braterstwa Chorych kwestują przy naszym kościele, zbierając datki na zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego dla swoich podopiecznych. Dziękujemy w ich imieniu za każdy dar serca.
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 18:00.
  • W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę będzie kolejną składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę lub poprzez stojący przy wyjściu z kościoła bezgotówkowy ofiaromat, a także wpłacane na konto. Są one przeznaczone na planowaną na ten rok wymianę okien w kościele i instalację fotowoltaiczną. Więcej informacji na ten temat podamy za tydzień.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga prowadzi zapisy na "Wakacje z Jadwigą”. Projekt obejmuje trzy turnusy po 5 dni w trzy pierwsze tygodnie wakacji. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach, na stronie internetowej klubu i na Facebooku.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to  śp.: Ryszard Murzyn z ul. Krowoderskich Zuchów 5, Marianna Despet z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Stanisława Jankowska z ul. Krowoderskich Zuchów 17, Wiesława Klimowicz z ul. Stachiewicza 35, Marianna Banasik z ul. Palacha 11, Kazimierz Kokoszka z ul. Opolskiej 7 i Zofia Kołodziej-Szafarska z ul. Opolskiej 51. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.


26 października 2021
Rok liturgiczny: B/I

Fotogalerie

Wsparcie

Przelew bankowyPrzelew tradycyjny

Pozostań:

Parafia Rzymskokatolicka

Św. Jadwigi
Królowej

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
swietajadwiga@diecezja.pl

NIP: 945-19-20-291
REGON: 040097801

Konto bankowe:
PKO BP 49 1020 2906 0000 1702 0086 1682
Kraków / Krowodrza

Jak dojechać
do parafii

Parafia św Jadwigi

Plan parafiiC2011 - 2021 / Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka prywatności / Polityka dostępności