Ogłoszenia na 2. Niedzielę Zwykłą

15 stycznia 2022r. Odsłon: 758

W sobote zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawa II o godz. 20:30. Natomiast, wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy w piątek i w sobotę obchodzą swoje święta, składamy najlepsze życzenia i pociechy z wnuków.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Antoniego, opata
  • w środę             - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w piątek            - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności. Szczególne życzenia składamy Siostrze Małgorzacie - Przełożonej domu Sióstr Nazaretanek, która we wtorek będzie obchodzić imieniny. Życzymy łask Bożych w pracy charytatywnej i w życiu zakonnym. Także wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy w piątek i w sobotę obchodzą swoje święta, składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków.

• W sobotę 22 stycznia, jak co miesiąc, zapraszamy na różaniec w intencji rodzin i osób samotnych z naszej parafii za przyczyną św. Jana Pawła II. Modlitwa rozpocznie się o godz. 20:30 przy relikwiach Ojca Świętego, a zakończy Apelem Jasnogórskim. Będą także odczytane prośby, które w dowolnym czasie można wrzucać do skrzynki umieszczonej przy relikwiach. Zapraszamy na to wyjątkowe nabożeństwo.
  • W tym tygodniu kończy się tegoroczna kolęda, która z powodu pandemii nie odbywa się w tradycyjnej formie. Tak samo jak w ubiegłym roku, zapraszamy w styczniu poszczególne rejony parafii na Msze święte kolędowe do kościoła o godz. 18:30. Zapraszamy w poniedziałek i we wtorek mieszkańców ulicy Stachiewicza, a w czwartek ulic: Styki i Wybickiego. Harmonogram dostępny jest na drzwiach kościoła i na stronie internetowej parafii.
  • Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka jest w całości składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę, poprzez bezgotówkowy ofiaromat przy wejściu oraz za wpłaty na konto parafii.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież na otwarte zajęcia sportowe, które będą się odbywały w czasie ferii, od poniedziałku do piątku, od 16:00 do 18:00 na dużej sali gimnastycznej. Obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie. Zajęcia są nieodpłatne. Informujemy również, że są jeszcze wolne miejsca na drugi turnus półkolonii Ferie z Jadwigą. Klub zapewnia: śniadania, obiady, opiekę instruktora, warsztaty oraz zajęcia sportowe. Zapisy w biurze Klubu w godzinach otwarcia. Szczegóły na ulotkach i plakatach przy wyjściach z kościoła.
  • Są jeszcze do nabycia ostatnie egzemplarze naszych parafialnych kalendarzy ściennych na 2022 rok po promocyjnych cenach. Zapraszamy do stolika przy wejściu lub do zakrystii.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Zofia Książek z ul. Stachiewicza 25 i Zofia Denkowska z ul. Łokietka 59. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

24 kwietnia 2024
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika, albo św. Jerzego, męczennika