Ogłoszenia na 6. Niedzielę Zwykłą

13 lutego 2022r. Odsłon: 719

Dzisiaj naszym gościem jesti znany nam już pan Kamil Radzimowski, który gra na Duduku ormiańskim, oryginalnym instrumencie muzycznym sprzed 3 tysięcy lat. Artysta gra podczas każdej Mszy świętej, a przy głównym wyjściu z kościoła jest możliwość nabycia płyt z muzyką naszego gościa.

W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• w poniedziałek - Święto świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Bożej i wszelkiej pomyślności.

• Gościmy dziś w naszej parafii znanego nam już pana Kamila Radzimowskiego, który gra na Duduku ormiańskim, oryginalnym instrumencie muzycznym sprzed 3 tysięcy lat. Artysta gra podczas każdej Mszy świętej, a przy głównym wyjściu z kościoła będzie możliwość nabycia płyt z muzyką naszego gościa.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza nabór do sekcji gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami gimnastyki korekcyjnej. Zapisy we wtorek 15 lutego w godz. od 16:00 do 17:00 na małej sali gimnastycznej oraz w poniedziałek i w środę od 16:00 do 18:00 w biurze Klubu.
  • Klub Sportowy zwraca się także z prośbą o przekazanie 1% podatku. Dzięki tak pozyskanym środkom Klub może doposażyć sekcje w sprzęt sportowy. Nr KRS można znaleźć na ulotkach przy wejściu do kościoła i na stronie internetowej klubu. W tych trudnych dla każdego czasach Klub będzie bardzo wdzięczny za każdą złotówkę.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka na tacę, jak co miesiąc, przeznaczona będzie na parafialne inwestycje.
  • Również w przyszłą niedzielę będzie możliwość nabycia przy kościele miodu.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Maria Lepiarska z ul. Opolskiej 15 i Józef Filip z ul. Krowoderskich Zuchów 20. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

1 maja 2024
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika