25 lipca 2015r. Odsłon: 1302

• w środę -  wspomnienie św. Marty
  • w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
  • w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych.

• W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca o godz. 17:45 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W niedzielę po Mszach Świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W przyszłą niedzielę  2 sierpnia przed naszym kościołem odbędzie się zbiórka datków  na operację dla Antosia Ważydrąg, który urodził się z ciężką wadą serca i musi mieć wszczepiony rozrusznik. Operacja odbędzie się w Niemczech w pierwszym tygodniu sierpnia. Koszt leczenia to ok. 75 tys. zł. Antoś należy do Fundacji Cor Infantis, która pomaga zbierać fundusze na tą operację.
  • W niedzielę za tydzień z racji Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego można uzyskać odpust zupełny. Warunkiem w tym dniu jest przyjęcie Komunii świętej, modlitwa w intencjach Ojca św. oraz  wyrzeczenie się przywiązania do grzechu.
  • Od 6 do 11 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Informacje i zapisy w naszej kancelarii parafialnej są do 31 lipca. Od 1 sierpnia zapisy będą prowadzone w Parafii św. Jana Chrzciciela na Prądniku Czerwonym.
  • Życzymy dobrej pogody oraz bezpiecznego odpoczynku wszystkim naszym parafianom rozpoczynającym urlopy w sierpniu.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszej parafianki, która w ostatnich dniach odeszła do wieczności . Jest to śp; Alfreda Kasprzyk z ul. Opolskiej 63 Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

28 kwietnia 2024