4. Niedziela Wielkanocna

16 kwietnia 2016r. Odsłon: 1345

• w sobotę  - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

• Dzisiaj po Mszach świętych członkowie wspólnoty osób niepełnosprawnych „Bystrzaki” działającej przy naszej parafii zbierają dobrowolne datki na wyjazd wakacyjny. Prosimy o wsparcie ich działalności poprzez płynący z serca materialny dar.
  • Także dzisiaj Akcja Katolicka proponuje zakup w promocyjnej cenie książki Bp Antoniego Długosza „Biblia Młodych”.
  • Natomiast Stowarzyszenie Familia, które w ubiegłą niedzielę prosiło o pomoc wyraża naszej Parafii ogromną wdzięczność. Na organizację letniego wypoczynku dla swoich podopiecznych udało się im zebrać przy naszym kościele 6803 zł. Bóg zapłać.
  • W piątek zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 18:30.
  • Parafialny Klub Sportowy "Jadwiga" zaprasza na Mszę Świętą klubową w poniedziałek o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej. Klub ponawia także swoją prośbę o wsparcie w formie przekazania 1% podatku.
  • Z radością informujemy, że nasz parafianin diakon Michał Misiuda, syn Stanisława i Teresy, kleryk VI roku Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie, przyjmie 28 maja tego roku święcenia prezbiteratu. Życzymy mu darów Ducha Świętego i owocnego przygotowania do święceń. Prosimy także wszystkich parafian o życzliwą modlitwę w jego intencji.
  • Więcej ogłoszeń i informacji znajdziemy w najnowszym biuletynie, który prosimy zabierać przy wyjściach z kościoła. Polecamy zwłaszcza wspomnienia ks. inf. Bronisława Fidelusa o początkach naszej parafii oraz rozmowę z naszymi nowymi nadzwyczajnymi szafarzami Komunii św.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Anna Trojan z ul. Krowoderskich Zuchów 7 oraz Zofia Kotarba z ul. Rusznikarskiej 12. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

6 maja 2024
Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba