Ogłoszenia na 3 Niedzielę Wielkiego Postu

10 marca 2012r. Odsłon: 1467

Dzisiaj, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16:00. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Natomiast w piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawimy o godz. 8:30, 17:00 (dla dzieci) oraz o 17:45 i 20:00. W sobotę, jak w każdy 17 dzień miesiąca, o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.
  • Szczególnie Siostrze Patrycji katechetce, która we wtorek obchodzić będzie imieniny, życzymy wszelkich łask Bożych w życiu zakonnym i w pracy katechetycznej oraz opieki Matki Najświętszej w życiu osobistym.
  • W poniedziałek 12 marca (tj. jutro) Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na zebranie o godz. 16:30 w sali nr 6. Na modlitwę różańcową o godz. 18:00 w kościele, a po niej na Mszę Świętą.
  • Również jutro o godz. 19:30, w sali nr 6, odbędzie się spotkanie w ramach katechezy dorosłych.
  • Rodziców kandydatów do bierzmowania z III klas gimnazjum zapraszamy we wtorek na Mszę Świętą wieczorną o godz. 18:30, a po niej na spotkanie organizacyjne.
  • Msza Święta dla Parafialnego Klubu Sportowego "Jadwiga" zostanie odprawiona w środę 14 marca o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej.
  • Po każdej Mszy świętej s. Margeritta rozprowadza dziś przed kościołem baranki wielkanocne Caritas.
  • Dzięki życzliwości kierownictwa pobliskiego sklepu „Tesco”, w dniach 23 i 24 marca Zespół Charytatywny wraz z młodzieżą przeprowadzi zbiórkę żywności dla najuboższych rodzin naszej parafii na święta wielkanocne. Za każdy dar gorąco dziękujemy.
  • Zapisy na paczki żywnościowe prowadzić będziemy od 19 do 23 marca, czyli w następnym tygodniu, w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  • Prosimy o składanie ofiar na kwiaty i budowę Bożego Grobu do skarbonek wystawionych przy balaskach z przodu kościoła. Bóg zapłać za każdy datek.
  • Przed kościołem pszczelarz ze Związku Pszczelarzy „Krowodrza” rozprowadza dziś miód.
  • Przypominamy, że nasz Parafialny Klub Sportowy jest organizacją pożytku publicznego. Bardzo prosimy o wsparcie klubu 1% swojego podatku. Nasz nr KRS niezbędny do odpisania od podatku 1% znajduje się na ulotkach, które można zabrać przy wyjściu z kościoła.
  • Na koniec zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszego parafianina Pawła Waśniowskiego, który po wypadku z dzieciństwa do końca życia pozostanie osobą niepełnosprawną. Paweł porusza się przy pomocy elektrycznego wózka. Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mogliby mu pomagać w codziennych potrzebach, takich jak: wyjście do lekarza, do kościoła, na spacer czy w umyciu się. O pomoc prosimy szczególnie młodych, silnych ludzi. Szczegółowe informacje na temat bieżących potrzeb Pawła znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności.
    Są to śp.: Edward Kuciński z ul. Batalionu „Skała” AK 6 i Wacław Mazur z ul. Łokietka 57A. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

28 kwietnia 2024