loading...

Ogłoszenia na 7 Niedzielę Wielkanocną

04 czerwca 2011r. Odsłon: 2143

W środę obchodzić będziemy odpust ku czci naszej Patronki św. Jadwigi Królowej. Zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na uroczystą sumę o godz. 18:30, którą odprawi ks. Infułat Jan Dyduch - były rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II - wspólnie z Ks. Prałatem Janem Dziaskiem, który obchodzi 40 lecie pobytu na Krowodrzy. Będziemy dziękować Bogu za wstawiennictwem św. Jadwigi i bł. Jana Pawła II za naszą wspólnotę i jej pierwszego Proboszcza. Dziękczynna Msza święta za ks. Prałata będzie również odprawiona w niedzielę za tydzień o godz. 11:00.

 • Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca zespół charytatywny prowadzi zbiórkę do puszek na działalność kuchni św. Jadwigi. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy.
 • Natomiast w niedzielę za tydzień po mszach świętych dzieci, młodzież oraz trenerzy Parafialnego Klubu Sportowego "Jadwiga" będą prowadzić zbiókę pieniędzy na tegoroczną akcję lato - obozy oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne przy parafii oraz na działalność statutową Klubu.
 • Klub Sportowy informuje także, że są jeszcze wolne miejsca na obóz dla dzieci od 8-17 lat w Mrzeżyniew terminie 21 lipca - 05 sierpnia. W programie 14 dni nad Bałtykiem, zajęcia rekreacyjne, sportowe, 2 wycieczki. Koszt 1.300 zł. Informacje i zapisy w biurze klubu lub telefonicznie. Zebranie organizacyjne dotyczące wyjazdu odbędzie się 15 czerwca o 18.00 w sali obok siłowni.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi zaprasza dziś na koncert charytatywny o godz. 12:00 na sali teatralnej. Wystąpi zespół wok-inst. FERMATA z Centrum Kultury w Zielonkach. Podczas koncertu będą zbierane dowolne datki na wyjazd wakacyjny dla ubogich dzieci z naszej Świetlicy ''Przystań'' i świetlicy w Zielonkach.
 • Spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów z klas I gimnazjum będzie we wtorek o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.
 • Także we wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w sali nr 6.
 • W czwartek 9 czerwca Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwę różańcową o godz. 18:00, Mszę Świętą oraz na zebranie Koła.
 • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 18:00.
 • W niedzielę za tydzień w kościele św. Ap. Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej o godz. 19.30 odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu chóru uniwersyteckiego Psalmodia. W programie utwory Henryka Mikołaja Góreckiego poświęcone myśli bł. Jana Pawła II. Zapraszamy.
 • Centrum Kultury im. Św. Jadwigi oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie organizuje po raz kolejny koncert pod nazwą ,,PODZIEL SIĘ TALENTEM'' Koncert odbędzie się w piątek 10 czerwca o godz. 17.00 na sali teatralnej. Zapraszamy.
 • Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w Małopolskich Dniach bł. Jana Pawła II, które odbędą się w piątek i w sobotę 11 i 12 czerwca. Wstęp do wszystkich miejsc jest wolny po uprzedniej rezerwacji telefonicznej. Dokładny program wywieszony jest przy wyjściach z kościoła. Zachęcamy do udziału w tej inicjatywie.
 • Ks. Dariusz Oko organizuje w przyszłym roku pielgrzymkę na Kubę. Informacje w gablotce oraz na stronie internetowej parafii.
 • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla śp. Elżbiety Gudowskiej z ul. Opolskiej 24, która w tym tygodniu odeszła do wieczności. Dobry Jezu, a Nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...


18 sierpnia 2022
Rok liturgiczny: C/II

Fotogalerie

Wsparcie

Przelew bankowyPrzelew tradycyjny

Pozostań:

Parafia Rzymskokatolicka

Św. Jadwigi
Królowej

ul. Władysława Łokietka 60, 31-334 Kraków
tel: (12) 637 14 15, fax: (12) 638 71 52
swietajadwiga@diecezja.pl

NIP: 945-19-20-291
REGON: 040097801

Konto bankowe:
PKO BP 49 1020 2906 0000 1702 0086 1682
Kraków / Krowodrza

Jak dojechać
do parafii

Parafia św Jadwigi

Plan parafiiC2011 - 2022 / Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Polityka prywatności / Polityka dostępności