7. Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie

15 maja 2021r. Odsłon: 1124

W sobotę 22 maja zapraszamy do kościoła na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Rozpocznie się po Mszy świętej wieczornej, czyli ok. 19:30, a poprowadzi je wspólnota  studentów i młodzieży pracującej „Chrystus na Krowodrzy”.

• Zapraszamy serdecznie na codzienne nabożeństwa majowe. W dalszym ciągu w dni powszednie odprawiamy je dwa razy dziennie, o godz. 17:00 i 18:00. Tylko w niedziele jest jedna „majówka”, o godz. 18:00.
  • We wtorek 18 maja, przypada sto pierwsza rocznica urodzin świętego Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy za przyczyną Ojca Świętego przy Jego relikwiach obecnych w naszym kościele od pięciu miesięcy, zwłaszcza podczas nabożeństw majowych.
  • Zgodnie z aktualnymi przepisami, w Mszach świętych i nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć nie więcej niż 100 osób jednocześnie. Prosimy o zachowywanie tego limitu oraz zaleceń dotyczących dezynfekcji, maseczek, odległości oraz spowiedzi i Komunii świętej. Ciągle ważna jest dyspensa od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej. Na stronie internetowej parafii trwa transmisja z naszego kościoła.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga przypomina o możliwości zapisania się na "Wakacje z Jadwigą”. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach, stronie internetowej klubu oraz na Facebooku.
  • Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, składka na tacę jest kolejną składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę lub poprzez stojący przy wyjściu z kościoła bezgotówkowy ofiaromat, a także wpłacane na konto. Są one przeznaczone przede wszystkim na planowaną w najbliższych miesiącach wymianę okien w kościele i montaż instalacji fotowoltaicznej.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Jan Bobrek z ul. Opolskiej 35, Stefania Kryus z ul. Krowoderskich Zuchów 11, Elżbieta Koćma z ul. Krowoderskich Zuchów 12, Irena Pyka z ul. Krowoderskich Zuchów 26, Leszek Japał z ul. Wybickiego 3, Czesław Szczurek z ul. Palacha 3 i Anna Mrowiec z ul. Palacha 13. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

26 kwietnia 2024