6. Niedziela Wielkanocna

08 maja 2021r. Odsłon: 1043

Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe. Podobnie jak w ubiegłym roku, w dni powszednie odprawiamy nabożeństwa majowe dwa razy dziennie. Jedno o godz. 17:00, a drugie, o godz. 18:00.

• w piątek - Święto św. Macieja, Apostoła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej.

• Zgodnie z najnowszymi przepisami, w Mszach świętych i nabożeństwach w naszym kościele może uczestniczyć nie więcej niż 100 osób jednocześnie. Prosimy o zachowywanie tego limitu oraz zaleceń dotyczących dezynfekcji, maseczek, odległości oraz spowiedzi i Komunii świętej. Ciągle ważna jest dyspensa od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej. Na stronie internetowej parafii trwa ciągła transmisja z naszego kościoła.
  • Podobnie jak w ubiegłym roku, w dni powszednie odprawiamy nabożeństwa majowe dwa razy dziennie. Jedno o godz. 17:00, a drugie, o godz. 18:00. Są to takie same nabożeństwa, śpiewane, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i z możliwością przyjęcia Komunii świętej. Tylko w niedziele jest jedna „majówka” o godz. 18:00. Jeśli restrykcje zostaną zniesione, powrócimy do jednego nabożeństwa dziennie.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza zapisy na "Wakacje z Jadwigą”. Projekt obejmuje trzy turnusy po 5 dni w trzy pierwsze tygodnie wakacji. Koszt turnusu 490 zł. Dla rodzeństwa rabat. Cena zawiera: opiekę 2 trenerów, drugie śniadanie i obiad, zajęcia sportowe, plastyczne oraz różne atrakcje np. warsztaty chemiczne itp. Szczegóły na ulotkach przy drzwiach, stronie internetowej klubu oraz na Facebooku.
  • W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca, składka na tacę będzie kolejną składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę lub poprzez stojący przy wyjściu z kościoła bezgotówkowy ofiaromat, a także wpłacane na konto. Są one przeznaczane na bieżące utrzymanie kościoła oraz na planowaną wymianę okien w kościele i instalację fotowoltaiczną.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w tym tygodniu odeszli do wieczności. Są to śp.: Bolesława Wydrych z ul. Palacha 13, Zofia Warchał z ul. Stachiewicza 27 i Wojciech Mosur z ul. Stachiewicza 47. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.