Ogłoszenia na 13. Niedzielę Zwykłą

25 czerwca 2022r. Odsłon: 829

Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy zdrowia i dobrej pogody oraz bezpiecznego i owocnego wypoczynku. Niech wakacje będą również czasem umocnienia duchowego i spotkania Boga w pięknie Jego stworzenia.

• we wtorek - wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  • w środę     - Uroczystość Św. Apostołów Piotr i Pawła

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

• W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiadamy od godz. 16:30. O godz. 17:00 dodatkowa Msza święta, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Od przyszłej niedzieli do końca sierpnia, w naszym kościele w niedziele i święta nie będzie Mszy świętej o godz. 10:00 w dolnej kaplicy. Godziny Mszy św. w głównym kościele pozostają bez zmian.
  • Kuchnia św. Jadwigi dla ubogich wydawać będzie posiłki jeszcze do końca tego tygodnia. W lipcu i sierpniu kuchnia nie będzie działać. Wydawanie posiłków powróci 5 września.
  • Dzisiaj przy naszym kościele odbywa się zbiórka dla Stasia Kaupasa. Cierpi on na rzadką, śmiertelną chorobę i wymaga długotrwałej terapii, rehabilitacji oraz sprzętu do neurostymulacji mózgu. Jest podopiecznym Fundacji „Mam Serce” i Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Dziękujemy za życzliwość i wsparcie.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza zapisy na 4 turnus „Wakacji z Jadwigą”. Termin: od 18 do 22 lipca, a koszt: 400 zł dla zawodników z klubu i 450 zł dla chętnych spoza klubu. Szczegółowe informacje pod nr tel. 508 128 199.
  • Wspólnota I Prądnicka zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 42 Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę w dniach od 6 do 11 sierpnia. Koszt pielgrzymki to 100 zł od osoby oraz 50 zł od dzieci i młodzież szkoły podstawowej. Zapisy od 1 do 31 lipca w naszej kancelarii parafialnej, a od 1 do 5 sierpnia w bazie pielgrzymi przy parafii św. Jana Chrzciciela, w godzinach do 15.00 do 18.00. Szczegółowe informacje na stronie pielgrzymki, plakatach i ulotkach.
  • Prosimy o zabieranie naszego bezpłatnego biuletynu, który wyłożony jest na stojakach przy wyjściach z kościoła. W dzisiejszym numerze znajdziemy między innymi podsumowanie składki inwestycyjnej pierwszego półrocza tego roku. Ten numer biuletynu jest ostatnim przed wakacjami. W wakacje nie będzie się ukazywał, a powróci od początku września.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy ostatnio odeszli do wieczności. Są to śp.: Bogdan Hebda z ul. Rusznikarskiej 15, Andrzej Szczypczyk z ul. Stachiewicza 29 oraz Krystyna Cygorijni z ul. Bratysławskiej 2 A.  Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

• Ogłoszenia na 14. Niedzielę Zwykłą

02 lipca 2022r. 181
  • Ogłoszenia na 14. Niedzielę Zwykłą

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne na godz. 18.00.

02 lipca 2022r. 172

• 20 kwietnia 2024