Ogłoszenia na 5. Niedzielę Wielkanocną

14 maja 2022r. Odsłon: 886

W niedzielę za tydzień naszym gościem będzie znana nam już misjonarka z Kamerunu, siostra Piotra, dominikanka. Będziemy mogli wysłuchać jej świadectwa, a po Mszach świętych wesprzeć jej pracę w Afryce.

• w poniedziałek - Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich Bożych łask.

• Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12:30 dzieci z klas III ze Szkoły św. Jadwigi przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast za tydzień o 12:30 Komunia Święta dzieci ze Szkoły 113.
  • W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Pamiętajmy w tych dniach  w modlitwie również o tegorocznych maturzystach.
  • Zapraszamy na comiesięczny różaniec za przyczyną św. Jana Pawła II. Jako że w tym miesiącu 22 dzień wypada w niedzielę, zapraszamy na różaniec wyjątkowo w sobotę, czyli 21 maja. Modlitwa rozpocznie się o godz. 20:30 przy relikwiach Ojca Świętego, a zakończy Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wieczorne spotkanie.
  • Zapraszamy również na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 18:00.
  • Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, składka na tacę jest kolejną składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę lub poprzez stojący przy wyjściu z kościoła bezgotówkowy ofiaromat, a także wpłacane na konto. Są one przeznaczane w całości na wymianę świetlików i okien w kościele.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga ogłasza zapisy na wakacyjne półkolonie. Pierwszy tygodniowy  turnus rozpocznie się 27 czerwca, drugi 4 lipca, a trzeci 11 lipca. Zapisy i informacje w biurze Klubu  w godzinach otwarcia, a szczegóły znajdziemy na ulotkach i plakatach.
  • Klub zaprasza również na zajęcia z gimnastyki usprawniającej, które odbywają się w gabinecie rehabilitacyjnym w środy od 9:00 do 11:00 oraz w piątki od 16:00 do 18:00. Zapraszamy dzieci, dorosłych oraz seniorów.
  • Więcej informacji znajdziemy w naszym Biuletynie parafialnym przy wyjściach z kościoła.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Danuta Panek z ul. Rusznikarskiej 9, Aleksander Jezioro z ul. Wybickiego 16, Janina Jagła z ul. Batalionu Skała AK 10, Kazimiera Chochoł z ul Palacha 11 i Ryszard Bogdanowicz z ul. Opolskiej 29. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

25 kwietnia 2024
Święto św. Marka, ewangelisty