Ogłoszenia na niedzielę Chrztu Pańskiego

08 stycznia 2022r. Odsłon: 825

Dzisiaj w naszym kościele po Mszach Świętych kolęduje zespół wokalny Zbrucz z Tarnopola na Ukrainie. Natomiast wieczorem po Mszy św. o 18:30 na czuwanie przy żłóbku zaprasza grupa młodzieżowa Chrystus na Krowodrzy.

Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich błogosławieństw.

• Dzisiaj wspólnota Chrystus na Krowodrzy zaprasza po Mszy świętej o godz. 18:30 na kolędowe modlitewne czuwanie przy żłóbku.
  • Natomiast na wcześniejszych Mszach Świętych kolęduje dzisiaj w naszym kościele znany nam zespół Zbrucz z Ukrainy.
  • W czwartek 13 stycznia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu ze wspólnotą Chrystus na Krowodrzy po Mszy świętej wieczornej, czyli około godz. 19:00.
  • Zachęcamy do nabycia naszych parafialnych kalendarzy ściennych na 2022 rok przy stoliku obok wejścia głównego lub w zakrystii.
  • Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, składka na tacę będzie w całości składką inwestycyjną. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i poprzez ofiaromat przy wyjściu głównym z kościoła, a także liczne wpłaty na konto parafii.
  • Trwa tegoroczna kolęda, która z powodu pandemii nie odbywa się w tradycyjnej formie. Tak samo jak w ubiegłym roku, zapraszamy w styczniu poszczególne rejony parafii na Msze święte kolędowe do kościoła o godz. 18:30. W tym tygodniu zapraszamy:
    • w poniedziałek - mieszkańców ulicy Bratysławskiej i Kluczborskiej
    • we wtorek - Łokietka
    • w środę - Makowskiego, Palacha i Pod Fortem
    • w czwartek - Opolskiej
    • w piątek i w sobotę - mieszkańców ulicy Rusznikarskiej.
  • Dokładny harmonogram wywieszony jest na drzwiach kościoła i dostępny jest na stronie internetowej parafii.
  • Parafialny Klub Sportowy Jadwiga organizuje na miejscu przy parafii półkolonie w czasie ferii. Odbędą się dwa turnusy w drugiej połowie stycznia. Klub zapewnia: śniadania i obiady, opiekę instruktora oraz warsztaty i zajęcia sportowe. Zapisy w biurze Klubu w godzinach otwarcia. Szczegóły na ulotkach i plakatach.
  • Więcej informacji znajdziemy w biuletynie parafialnym, który jest wyłożony przy wyjściach, W dzisiejszym numerze publikujemy także szczegółowe podsumowanie życia parafii w 2021 roku.
  • Prośmy o Miłosierdzie Boże dla naszych parafian, którzy w ostatnim czasie odeszli do wieczności. Są to śp.: Władysław Styrna z ul. Krowoderskich Zuchów 7, Janina Budacz z ul. Palacha 13 oraz Józefa Grzyszka z ul. Opolskiej 13. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.